Knihovnice versus sekretářka: V čem se liší Drahošová a Zemanová?

25. 1. 2018
Knihovnice versus sekretářka: V čem se liší Drahošová a Zemanová?
Jak se říká, za každým mocným mužem stojí žena. Zraky českého národa se momentálně upírají hned ke dvěma, z nichž jedna se o víkendu stane první dámou České republiky. Bude to Eva Drahošová, nebo současná první dáma Ivana Zemanová?

Eva Drahošová (66)

Paní Drahošová svým vystupováním reprezentuje sympatickou inteligentní ženu z lidu. Určitá skupina se s ní může velmi lehce ztotožnit, možná i více než s jejím bezchybným a vždy správným manželem. Bývalá knihovnice, v současnosti v důchodu, má lehce nejisté vystupování a zatím se jí ne vždy daří dobře formulovat své myšlenky, pokud není na otázku předem připravena. Stejně tak si příliš nerozumí s mikrofonem, kdy prostoje mezi slovy vyplňuje začátečnickým „eeee“.

Právě tyto nedokonalosti ji však dělají blízkou obyčejnému člověku, který má pocit, že by si s ní mohl o čemkoliv popovídat. Fakt, že paní Drahošové pozornost příliš nesvědčí a pod tlakem se necítí jistá v kramflecích, není nic odsouzeníhodného, je to spíše něco, na čem by měla, v případě zvolení svého manžela, aktivně pracovat.

Vše o prezidentských volbách 2018 najdete zde

Názorově se Eva Drahošová drží linie svého muže, který má, bohužel pro něj, kandidaturu postavenou na až neuvěřitelně bezchybném obrazu sebe sama. A uvěřitelnost je právě to, o co v podobných kampaních jde. Pokud se stane Eva Drahošová první dámou, bude to právě ona, kdo dokáže Hrad přiblížit lidu.

Více si o Evě Drahošové přečtěte v následujícím článku. Prohlédněte si ji tam i na fotkách:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

O víkendu nechcete jenom odpočívat a věnovat se stereotypním činnostem. Toužíte po nevšedních činnostech a táhne vás to ven do přírody. S kamarády si moc rozumíte a je možné, že vás…