Koho do postele?

26. 7. 2000
Postel je místo převelice důležité. Trávíme v ní podstatnou část svého života a je jen na nás, jak si ten dlouhý čas v ní zpříjemníme.

Koho do postele?

Postel je místo převelice důležité. Trávíme v ní podstatnou část svého života a je jen na nás, jak si ten dlouhý čas v ní zpříjemníme. Podstatná část lidstva v ní vznikla, někdo v ní tráví své volné, jiný své pracovní hodiny. Určitě se v ní vymyslelo i hodně zajímavého a pro lidstvo důležitého. Snad proto se postel stále vylepšuje. Jsou i obsáhlé dějiny postelí - ostatně, vím, že leckterá postel, kdyby mohla mluvit...
V posteli hrozně ráda čtu, užívám si příjemného lenošení a když je mi ouvej, jsem ráda, když si do ní mohu zalézt. Už jsem měla ve své posteli leccos - milence, manžela, dítě, psa. Jednou, na horách u kamaráda, jsem v posteli našla myší hnízdo.

Přítelkyně a přátelé - jaké jsou vaše "postelové zážitky"?
Vzpomínky z dětství, kdy jste vlezli v noci k mamince se schovat před strašidly, zážitky z dob o něco pozdějších, kdy se tam schovávaly rozličné nepřístojnosti. I z dob současných, kdy přemýšlíte, zda dnes sami - nebo s přívěsem. Sem s nimi!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Závěr směny bude klidný a pohodový. S kolegy si pokecáte a šéf si nemá na co stěžovat. Je před vámi prodloužený víkend, který byste měli prožít romanticky i relaxačně. Zkuste spojit…

Nejčtenější články

Doporučujeme