Komedie Střídavka: ledová koupel, Holubová ve svěrací kazajce i ženské ragby

5. 8. 2022
Nová česká komedie Střídavka režiséra Petra Nikolaeva se těší velkému zájmu diváků. Její hrdinové si uvědomí, že když se ze tří rodin stane jedna velká, budou potřebovat pořádný plán, jak přežít současné i minulé partnery, všechny děti v rodině, ať už jsou jejich, nebo ne, a jak si udržet zdravý rozum. Film o rodinných a partnerských zmatcích právě běží v kinech. Co se dělo při jeho natáčení?

Velká rodina

Jak vznikla velká rodina Střídavky? Zuzana (Kristina Svarinská) se  zamilovala do Honzy (Martin Hofmann). Ten měl za ženu Adélu (Jitka Čvančarová) a s ní děti Adama a Viléma. S Adélou se rozvedl, ta si nabrnkla Roberta (Jiří Vyorálek), který se kvůli ní rozvedl s Katkou (Anna Polívková), s níž má dcery Julii a Báru. Zuzana nemá žádné dítě, ale je těhotná s Honzou, ale k tomu hlídá potřeštěnou babičku (Eva Holubová). Všichni spolu musejí vycházet, včas přijít do školy, do práce, k zubaři, na kroužky, trénovat ženské ragby, mít co jíst a nezbláznit se.

Co prozradila Jitka Čvančarová o filmu Střídavka? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Na domácí půdě panuje divná nálada a vám je to moc líto. Pokud se chcete odreagovat od splínu a nezdaru posledních dní, tak se vydejte za přáteli. Právě v jejich společnosti přijdete na…

Nejčtenější články

Doporučujeme