Koňaříková chce být princeznou, o niž se všichni perou

26. 7. 2002
Koňaříková chce být princeznou, o niž se všichni perou
Na premiéře filmu Men II Black se objevila také moderátorka a modelka Lucie Koňaříková. "V takovém filmu bych si nejraději zahrála princeznu, o kterou se všichni perou a zajímají."

Koňaříková chce být princeznou, o niž se všichni perou

Klepněte pro větší obrázek Na premiéře filmu Men II Black se ve čtvrtek 18. července objevila také moderátorka a modelka Lucie Koňaříková (25). "V takovém filmu bych si nejraději zahrála princeznu, o kterou se všichni perou a zajímají," sdělila Lucie tiskové agentuře Korzo.

Nad druhým pokračováním úspěšného filmu o mužích v černém ale Lucie nijak zvlášň nejásala. "Viděla jsem první díl, a proto jsem byla docela ráda, že tvůrci udělali i pokračování. Nevím ale, jestli jsem zestárla já, nebo oni. Bylo to sice hezké, každopádně jsem však nebyla tak nadšená, jako z jedničky," poznamenala Koňaříková.
Největším filmovým favoritem byl pro Lucii pes. "Toho bych si zahrát asi nemohla. Je to pro mě ale z celého filmu ta nejlepší postava a největší zážitek," dodala pohledná blondýnka.

Po dovolené, prožité na Krétě, na Lucii čekají přehlídky a moderování několika akcí. "Vrátila jsem se od moře a teď se musím trošku smiřovat s tím, že se vracím do reality," povzdechla si Koňaříková.

zdroj: Korzo
foto: korzo - Lucie Koňaříková se vrátila z Kréty a teď už ji zase čeká spousta povinností.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Už dlouho jste nebyli tak spokojení jako dneska. Zdá se vám, že je všechno snadnější. Určitě to bude tím, že už si vás nedobírá nadřízený a na pracovišti vládne pohoda. Do ničeho se však…

Nejčtenější články

Doporučujeme