Koňaříková chce být princeznou, o niž se všichni perou

26. 7. 2002
Koňaříková chce být princeznou, o niž se všichni perou
Na premiéře filmu Men II Black se objevila také moderátorka a modelka Lucie Koňaříková. "V takovém filmu bych si nejraději zahrála princeznu, o kterou se všichni perou a zajímají."

Koňaříková chce být princeznou, o niž se všichni perou

Klepněte pro větší obrázek Na premiéře filmu Men II Black se ve čtvrtek 18. července objevila také moderátorka a modelka Lucie Koňaříková (25). "V takovém filmu bych si nejraději zahrála princeznu, o kterou se všichni perou a zajímají," sdělila Lucie tiskové agentuře Korzo.

Nad druhým pokračováním úspěšného filmu o mužích v černém ale Lucie nijak zvlášň nejásala. "Viděla jsem první díl, a proto jsem byla docela ráda, že tvůrci udělali i pokračování. Nevím ale, jestli jsem zestárla já, nebo oni. Bylo to sice hezké, každopádně jsem však nebyla tak nadšená, jako z jedničky," poznamenala Koňaříková.
Největším filmovým favoritem byl pro Lucii pes. "Toho bych si zahrát asi nemohla. Je to pro mě ale z celého filmu ta nejlepší postava a největší zážitek," dodala pohledná blondýnka.

Po dovolené, prožité na Krétě, na Lucii čekají přehlídky a moderování několika akcí. "Vrátila jsem se od moře a teď se musím trošku smiřovat s tím, že se vracím do reality," povzdechla si Koňaříková.

zdroj: Korzo
foto: korzo - Lucie Koňaříková se vrátila z Kréty a teď už ji zase čeká spousta povinností.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pondělí není zrovna vaším favorizovaným dnem, ale po pravdě řečeno se v něm uvidíte. Podaří se vám totiž všechno, na co sáhnete. Nespoléhejte se na druhé, ale výhradně sami na sebe. To…

Nejčtenější články

Doporučujeme