Koncerty Natalie Oreiro (ne)nadchly

26. 3. 2001
Koncerty Natalie Oreiro (ne)nadchly
Argentinská zpěvačka, u nás známá především jako Milagros z telenovely Divoký anděl, přijela do České republiky, aby své (především teenagerovské) fanoušky a fanynky potěšila dvěma koncerty uspořádanými v Praze a v Brně.

Koncerty Natalie Oreiro  (ne)nadchly

Argentinská zpěvačka, u nás známá především jako Milagros z telenovely Divoký anděl, přijela do České republiky, aby své (především teenagerovské) fanoušky a fanynky potěšila dvěma koncerty uspořádanými v Praze a v Brně. Lístky na koncerty byly beznadějně vyprodány. Oreiro v několika rozhovorech přiznala, že ji přízeň českého publika mile překvapila, neboň takto populární je snad jen v samotné Argentině. Natálie navštívila Prahu již podruhé, v loňském roce se účastnila předávání Českého slavíka, kde zazněly její dvě písně. Během druhé návštěvy stihla v Praze nejen koncertovat, ale dostavila se i na natáčení pořadu TV Nova Hogo Fogo a rovněž zde zazpívala dvě písničky. Původně plánovaný odlet prozatím odložila a rozhodla se svůj pobyt u nás prodloužit. 

Názory na její vystoupení v Praze a v Brně se poněkud liší. Její fanoušci jsou svým idolem naprosto uneseni a koncerty se pro ně staly opravdovým zážitkem. Méně lichotivě se o jejím brněnském vystoupení hovoří například na Music serveru. To ovšem nemění nic na tom, že tato latinskoamerická kráska dokázala svým temperamentem, půvabem a bezprostředností okouzlit řadu lidí a svými písničkami udělat radost mnoha posluchačům.

Autor: Dana Švigová

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Věnujete co nejvíce času svým koníčkům. Luna podporuje vliv Marsu na vaše znamení, takže jste akčnější než jindy. Čekají vás dneska úžasné věci. Rozhodně neusněte na vavřínech, máte…

Nejčtenější články