Koncerty Natalie Oreiro (ne)nadchly

26. 3. 2001
Koncerty Natalie Oreiro (ne)nadchly
Argentinská zpěvačka, u nás známá především jako Milagros z telenovely Divoký anděl, přijela do České republiky, aby své (především teenagerovské) fanoušky a fanynky potěšila dvěma koncerty uspořádanými v Praze a v Brně.

Koncerty Natalie Oreiro  (ne)nadchly

Argentinská zpěvačka, u nás známá především jako Milagros z telenovely Divoký anděl, přijela do České republiky, aby své (především teenagerovské) fanoušky a fanynky potěšila dvěma koncerty uspořádanými v Praze a v Brně. Lístky na koncerty byly beznadějně vyprodány. Oreiro v několika rozhovorech přiznala, že ji přízeň českého publika mile překvapila, neboň takto populární je snad jen v samotné Argentině. Natálie navštívila Prahu již podruhé, v loňském roce se účastnila předávání Českého slavíka, kde zazněly její dvě písně. Během druhé návštěvy stihla v Praze nejen koncertovat, ale dostavila se i na natáčení pořadu TV Nova Hogo Fogo a rovněž zde zazpívala dvě písničky. Původně plánovaný odlet prozatím odložila a rozhodla se svůj pobyt u nás prodloužit. 

Názory na její vystoupení v Praze a v Brně se poněkud liší. Její fanoušci jsou svým idolem naprosto uneseni a koncerty se pro ně staly opravdovým zážitkem. Méně lichotivě se o jejím brněnském vystoupení hovoří například na Music serveru. To ovšem nemění nic na tom, že tato latinskoamerická kráska dokázala svým temperamentem, půvabem a bezprostředností okouzlit řadu lidí a svými písničkami udělat radost mnoha posluchačům.

Autor: Dana Švigová

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Není všechno zlato, co se třpytí. Ve vztahu to nevypadá dobře. Prostě si lezete na nervy a navzájem se osočujete z věcí, které jsou bezvýznamné. Jindy byste to neudělali, ale máte špatnou…

Nejčtenější články

Doporučujeme