Komentáře k článku zpět na článek

monada 29. 4. 2015 | 19:33

styx6: také souhlasím vymýšlí jen blbiny , aby vykazovali činnost, ale něco pořádného to né . Teď máme plnou hlavu stanov jelikož jsme se změnili z neziskové organizace na zapsaný spolek a vláda vyžaduje změnu . hezký den

Jesa 28. 4. 2015 | 23:14
styx6 28. 4. 2015 | 09:12

Opět jeden debilní nápad z naší poslanecké sněmovny. A děje se tak podle pravidla, že když něco funguje k spokojenosti všech, musí se do toho šťourat tak dlouho, až z dobré věci zůstane nefunkční paskvil a Sbírka zákonů zaplevelená dalšími zbytečnými zákony, jejich novelami a novelami novel.
Argumenty navrhovatelů jsou nesmyslné a člověk se zdravým rozumem je musí smést ze stolu. Právo znát identitu rodičů není vůbec automatické. Když žena počne dítě s mužem, o kterém zjistí , že by nebyl dobrým otcem, záleží na jejím rozhodnutí, zda ho jako otce uvede. To jí chtějí lámat v kole, aby jeho jméno vyzradila kvůli jakémusi nároku jejího dítěte znát identitu otce? Dědičné zatížení může centrum asistované reprodukce sdělit bez identity dárce. A k podpoře přirozeného početí přece není potřeba znát identitu dárců čehokoli. Já za tím tuším právnickou lobby. Hecovat lidi do sporů pod rouškou jakýchsi všelidských práv, vydírat a rýpat se v osudech nevinných lidí a sát z nich peníze. Právníci se přemnožili a tak si vymýšlejí nesmysly, aby se kšefty hýbaly.
Ještě nedávno jsme žili v jedné z nejbohatších a nejsvobodnějších zemí na světě. Lidská hloupost, omezenost, chudoba a bezpráví se šíří naší zemí. Takhle plíživě se šíří nesvoboda. Kapka ke kapce, pramínek k pramínku. Skončíme jako nevolníci, vládnout bude tyranie. Kdo nebude dostatečně bohatý, nebo nebude příbuzný s vládnoucí klikou, bude mít smůlu. Vzpomeňte na má slova.

Přečtěte si také

Horoskopy

Milujete zábavu a prahnete po nových vědomostech. Většinou to není vaše cesta, ale nyní to tak cítíte.…

Nejčtenější články

Doporučujeme