Konečně časopis pro muže, který nevidí ženy ironicky

20. 9. 2001
Konečně časopis pro muže, který nevidí ženy ironicky
Dnes vychází první číslo nového měsíčníku pro muže Men�s Health. Měl by to být konečně časopis, který narozdíl od jiných, vidí ženu jako skvělou partnerku.

Konečně časopis pro muže, který nevidí ženy ironicky

Dnes vychází první číslo nového měsíčníku pro muže Men's Health. Měl by to být konečně časopis, který narozdíl od jiných, vidí ženu jako skvělou partnerku.

Podívejte se do současných časopisů pro muže a zjistíte, že ženy jsou v nich zesměšňovány, dočtete se, jak na ně vyzrát, jak je obelstít, jak je uspokojit a zjistíte, že podle některých titulů je žena jen vhodným doplňkem k autu a do společnosti.
Zcela opačný postoj by měl mít nový měsíčník, který uvádí vydavatelství Mona. Men�s Health je původně americký titul pro moderního muže, jenž chce mít pod kontrolou svůj tělesný, duševní a citový život. Hlavní témata zdraví, fitness, sex, stres, styl, cestování budou zpracována čtivě, srozumitelně a s humorem.


Časopis bude vycházet 10x ročně každý měsíc, jen leden únor a červenec srpen vyjde dvojčíslo. Cena je stanovena na 75 Kč za 132 stran.

Podívejte se na něj v obchodech, třeba s ním doma příjemně překvapíte.

autor: Helena

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ranní vstávání je pro vás boj, protože se necítíte ve své kůži. Jen vzpomínáte na své předchozí úspěchy a podléháte melancholii. Jakmile to nezastavíte, přestane se vám úplně dařit.…

Nejčtenější články

Doporučujeme