Koronavirus mezi slavnými: Hanks, princ Charles, Bond girl, Ledecký. Kdo se nakazil?

2. 4. 2020
I když slavní občas vypadají, jako by byli nedotknutelní, nemusí být vše tak, jak se zdá. Ani známým tvářím se totiž nevyhýbá pandemie koronaviru, která řádí po celém světě. Kdo se nakazil a komu už se podařilo se uzdravit?

Tom Hanks a Rita Wilson

Populární herec Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilson byli jedněmi z prvních slavných hvězd, které potvrdily nákazu koronavirem. Manželé se v té době nacházeli v Austrálii, kde Tom Hanks natáčel film o králi rock’n’rollu Elvisu Presleym. Hanks i Wilson museli po týdnu v nemocnici zůstat čtrnáct dní v přísné karanténě přímo v jejich domě v Austrálii. Jejich nemoc měla naštěstí lehký průběh, a tak se před několika dny vrátili soukromým letadlem do Ameriky. I zde však musí dodržet dvoutýdenní karanténu. "Hej, lidi. Je to dva týdny, co jsme měli první symptomy, a je nám lépe. Domácí izolace funguje takto: Nikoho nenakazíte a od nikoho to nechytnete. Selský rozum, ne?" vzkázal Hanks svým fanouškům prostřednictvím svého profilu na Instagramu.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní záležitosti zvládáte bez větších obtíží, nicméně si dávejte pozor na jednoho kolegu. Není k vám upřímný a rozhodně byste se mu neměli svěřovat. Pro jistotu se nesbližujte s žádným…

Nejčtenější články

Doporučujeme