Košilová bunda je hit, který na podzim musíte mít! Kde ji seženete?

28. 8. 2019
Jak překlenout přechod mezi létem a sychravým podzimem tak, abyste se cítila co nejlépe? Babí léto je nevyzpytatelné, a tak je ráno složité vymyslet, co si vzít na sebe, aby vám nebyla zima a odpoledne zase vedro. Košilová bunda se zdá být pro toto období ideální! Prošli jsme aktuální nabídku obchodů na podzim 2019 a vybrali nejhezčí kousky.

Košilová bunda – k čemu si ji vzít?

Jde v podstatě o bundu košilového střihu, kterou přehodíte přes outfit. Oblíbené jsou ty s velkými knoflíky a kapsami, buď jen na prsou, nebo dvoje nad sebou. Obléci je můžete jak k džínám, tak k dlouhé sukni.

Vybírat můžete z nejrůznějších materiálů. Nosí se klasické kostkaté košile, ale i jednobarevné manšestrové či džínové nebo se zvířecím vzorem. Jestli preferujete spíš elegantnější styl, pořiďte si košilovou bundu, kterou můžete přepásat páskem stejné barvy a stejného materiálu. Na podzim 2019 v ní určitě budete in!

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, váš život je nyní jako na houpačce. S pracovním světem jste nadmíru spokojení, ale trvalý vztah je vážně ohrožen. Nejlepší bude, když nebudete na partnera tlačit a necháte…

Nejčtenější články

Doporučujeme