Košilové šaty zajistí pohodlí i sexappeal: Vyberte si ty nejhezčí na léto!

22. 4. 2020
Košilové šaty jsou hitem už mnoho sezón a má to své důvody. Jsou pohodlné, sexy, vzdušné, elegantní i neformální, prostě jak si vzpomenete. I letos jsou jich plné e-shopy, tak neváhejte a vybírejte, užijete je jak teď na jaře, tak i v létě!

Džínové i s puntíky

Košilové šaty využijete po celý den. Se zapnutými knoflíčky, spuštěnými rukávy a páskem se skvěle hodí do kanceláře, na odpolední procházku či na piknik pak stačí vyhrnout rukávy a rozepnout pár knoflíčků, pokud se jedná o rande a chcete být svůdná, tak nahoře i dole. Ideální jsou také k vodě, kde je jen přehodíte přes plavky. Košilový střih navíc sluší všem ženám!

Pokud jste spíš konzervativní typ, vyberte si jednobarevné v tónu, který máte nejraději. Letos jsou ale hodně oblíbené i květy a především puntíky! Hitem je také denim, takže pokud ho nosíte ráda, volte košilové šaty z tohoto materiálu. Délka je jen na vás – nosí se krátké, ke kolenům, midi i maxi. A kdyby se náhodou ochladilo, stačí k nim místo sandálků obout tenisky a přes ramena přehodit koženou nebo džínovou bundičku.

Vybírejte z 50 nejhezčích kousků v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Parné letní dny prostě milujete. Zatímco si jiní stěžují na horko, vy nesnášíte déšť. Pobyt na sluníčko vás nabíjí pozitivní energií a pomáhá vám překonat ne zrovna ideální fyzickou…