Kosmetické novinky: Gua sha masážní kámen, krém na paty i pečující kúra

1. 11. 2021
Také v listopadu se můžete hýčkat a dodat své kráse trochu glancu navíc. Pomůže vám v tom řada našich oblíbených produktů, jako jsou rtěnky, krémy i tabletky. Co byste si podle redakce měla pořídit?

Molecool Iconic Beauty Pack

Molecool Iconic Beauty Pack je beauty balíček na šedesátidenní systematickou pečující kúru, který obsahuje vysoce koncentrovaný omlazující krém a kapsle s nutrikosmetickou výživou k vnitřnímu užívání. Molecool Iconic Beauty Cream posiluje a regeneruje pleť, podporuje přirozenou schopnost kožních buněk vázat v sobě vlhkost a aktivovat produkci kolagenu. Kapsle Molecool Iconic Beauty Caps s patentovanou kyselinou hyaluronovou, rýžovými fytoceramidy, biotinem, selenem, zinkem a L-cysteinem zlepšují nejen kvalitu kůže, nehtů a vlasů, ale snižují i riziko osteoporózy. Kombinací obojího dosáhnete během šedesáti dnů opravdu viditelných výsledků.

www.mymolecool.cz 1990 Kč

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

První polovina pracovního týdne bude žalostná, co se lidského přístupu týká. Momentálně chcete mít všechno hned a nespokojíte se s ničím jiným. Jenomže tím štvete kolegy, dokonce i…