Kosmetické novinky na červen: Letní make-up i zpevňující gel na poprsí

4. 6. 2021
Foto: iStock
Foto: Archiv firem
Také už se nemůžete dočkat, až začne to pravé léto a horké paprsky políbí vaši pokožku? Vitamín D je rozhodně zdraví prospěšný, dlouhé vystavování se slunci s sebou ale samozřejmě nese i rizika. Jaké kosmetické produkty se vám v červnu budou hodit?

Yage Organics aromaterapeutická mlha

Bioaktivní kosmetika Yage Organics představuje řadu pěti luxusních aromaterapeutických mlh, které jemně povznáší emoce a mysl ze stereotypu všedních dní. Každá mlha Yage Organics má podle speciálně zvolené kombinace esenciálních olejů jiné aromaterapeutické účinky pro různé okamžiky a příležitosti. Stačí zavřít oči, rozprášit mlhu přímo na sebe nebo kolem sebe do prostoru a nadechnout intenzivní přírodní vůni. Mlhy Yage Organics by zejména v letních měsících neměly chybět v žádné tašce či kabelce. Skvěle se hodí také na provonění domova, postele nebo podložky na jógu. Vybírat můžete z kombinací Energie, Harmonie, Klidný spánek, Koncentrace nebo Smyslnost.

www.yageorganics.cz 699 Kč

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

I když si s partnerem dvakrát nerozumíte a zdá se vám nějaký divný, věnujte mu svou pozornost. Jak ho přivedete na jiné myšlenky, okamžitě se vám přiblíží a vy budete opět veselí. Někdy…

Nejčtenější články

Doporučujeme