Kosmetické novinky na červenec: Relax pro nohy, cestovní sada i aroma mlha

2. 7. 2021
Foto: iStock
Foto: Archiv firem
Léto pro mnohé z nás znamená, že jsme neustále v pohybu a někde na cestách či výletech. Proto jistě oceníte praktická cestovní balení kosmetiky, ale i multifunkční líčidla, která můžete použít na oči, rty i tváře. A že se hodně naběháte? Nevadí, obličej osvěží aromaterapeutická mlha a nohy zase relaxační péče!

Omorfia multifunkční líčidla

Názvy pěti multifunkčních líčidel z „Hvězdné kolekce“ charakterizují jména, která jsou spojená se silnými divadelními divami. Najdete mezi nimi červenou Adinu, fialovou Venuši, růžovou Julii, hnědo červenou Manon či oranžovou Evitu. Paleta barev zahrnuje barvy od jemné růžové, zemité hnědé, rafinované oranžové či fialové až po svůdně rudou. Odstíny se přizpůsobí vašemu odstínu kůže, takže se nestane, že byste šlápla vedle. Barvy se také dají různě kombinovat, vrstvit či můžete upravovat jejich intenzitu dle vašeho aktuálního rozpoložení či příležitosti. Multilíčidla neobsahují parfemaci, esenciální oleje ani aromata, aby se dala aplikovat i na oční víčko a byla tak k vaší pleti maximálně šetrná. Krémová struktura produktů zajistí rychlou aplikaci třeba v autě, barvy se doplňují a kombinace barev vykouzlí na tváři polomatný make-up, který se nelepí a vydrží až šest hodin!

www.omorfia.care 490 Kč

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nová známost vám připadá úžasná a moc si jí vážíte. Z minulého rozchodu jste si vzali ponaučení, a proto nebudete dělat stejné chyby. Sklony k majetnictví a žárlivosti necháte spát. Díky…