Kosmetické novinky na prosinec: Balzámy na rty, koupele i oleje

3. 12. 2018
S prosincem zavítaly do České republiky také mrazy, a tak je potřeba o tělo pečovat, aby bylo nepříjemnou zimou co nejméně poznamenané. Jaké kosmetické přípravky vám v tom během posledního měsíce v roce pomůžou?

Šumivé koule nebo vločky

V zimě se nám většinou nechce do ulic vystrčit ani nos, ovšem povinnosti volají. Po návratu domů proto mnoho z nás zatouží po příjemně teplé relaxační koupeli. Krom klasických koupelových pěn nyní můžete vybírat z řady dalších produktů, které vaši lázeň obohatí. Vyzkoušejte třeba šumivé koule, sůl, perličky nebo vločky!

Sprchový gel byste v zimních měsících měla vyměnit za sprchový olej. Pokožka potřebuje důkladnou hydrataci a výživu a právě oleje je poskytují. Navíc vytvoří na kůži ochranný film, který ji ochrání před vysušováním.

Sprchové oleje

Nezapomeňte chránit také své rty pomocí výživných balzámů. Velmi oblíbené jsou v poslední době barevné kuličky od Eosu, nesmrtelné jsou pak kouzelné kalíšky od firmy Oriflame. Balzámy na rty si dnes už můžete vybrat i se třpytkami nebo se zabarvením, existují dokonce takové, které samy vytvoří pigment podle barvy vašich rtů.

A co s vlasy, které se pod zimními čepicemi rychleji mastí a ztrácejí sílu? Těm pomohou suché šampony! Mějte jeden doma a druhý v šuplíku v práci a problém vyřešíte během několika minut. Suchý šampon seženete už i s kondicionérem!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní záležitosti zvládáte bez větších obtíží, nicméně si dávejte pozor na jednoho kolegu. Není k vám upřímný a rozhodně byste se mu neměli svěřovat. Pro jistotu se nesbližujte s žádným…

Nejčtenější články

Doporučujeme