Kosmetické tipy na březen: Gel na celulitidu, detoxikační set i jílový peeling

4. 3. 2022
Vzduch pomaličku začíná vonět blížícím se jarem, což je pro nás znamením, že je potřeba zaměřit se na detox pleti i na to, jak vyrýsovat postavu do plavek. Pomoci v tom může i kosmetika! Které produkty se vám v předjaří budou hodit?

Zeštíhlující & zpevňující sérum 2v1 proti striím a celulitidě

Plavková sezóna se plíživými kroky blíží, a tak je logické, že řada z nás už pracuje na své postavě. Jestli se potřebujete kromě pár kil navíc zbavit i celulitidy a strií, pomůže vám s tím tento spojenec. Unikátní sérum pro redukci celulitidy zpevňuje, zeštíhluje a účinně bojuje proti striím. Při pravidelném používání snižuje výskyt pomerančové kůže až o 39,5 % a redukuje objem stehen až o 1 cm. Vinná réva je totiž velmi bohatá na ovocné kyseliny a antioxidanty, které odbourávají volné radikály způsobující stárnutí pokožky a ztrátu její elasticity, ochraňují důležité kožní lipidy a proteiny, zanechávají pleť hladkou, pružnou, jemnou, a dokonce napomáhají v boji proti celulitidě. Ovocné kyseliny mají skvělé regenerační, hydratační a omlazující účinky.

www.manufaktura.cz 469 Kč

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Je nejvyšší čas na zábavu. V květnu jste v jednom kole a zasloužíte si něco extra. Naplánujte si s rodinou výlet nebo navštivte známé. Jarní počasí je příjemné a jako stvořené pro…

Nejčtenější články

Doporučujeme