Kosmetické tipy na červen: Osvěžení, rozjasnění i hydratace v nových produktech!

1. 6. 2020
Červen voní příslibem léta a horkých letních dní. Většina žen sice léto miluje, když ale teploty začnou šplhat vysoko, nikdo nepohrdne osvěžením. To můžete najít i v kosmetice, stejně tak jako výživu a hydrataci. Jaké přípravky se vám budou hodit v červnu?

Krém Růžový květ: na ruce, tělo, pro výživu i na ekzém

Biodynamický krém Růžový květ Nikolai s obsahem oleje z divoké růže vyživuje a hydratuje namáhanou a vysušenou pokožku celého těla. Díky kombinaci sedmi vzácných olejů obnovuje tento tělový krém kůži a dodává jí dostatečnou vlhkost a přirozený lesk. Jde o vyživující krém na ruce, který lze bez jakýchkoliv výčitek také používat na celé tělo, zvláště na suchý a svědivý ekzém. Vhodný je také na křečové žíly a při otocích. Řadu olejů má široké spektrum účinků: Rozmarýnový olej utišuje bolest a prokrvuje pokožku. Olej z divoké růže vyživuje namáhanou pleť a urychluje hojení ranek. Mandlový olej a olej z bezových jader zklidňuje citlivou pleť. Olivový olej chrání pleť před vnějšími vlivy a olej z hroznových jader dodává pokožce antioxidanty a vitalitu.

www.biodynamickakosmetika.cz 300 Kč

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Býci, leden není vás favorizovaný měsíc a dalo by se říci, že se vám v žádné oblasti výrazně nedaří. Hlavně nemalujte čerta na zeď a začněte přemýšlet, proč se to děje. S touto…

Nejčtenější články

Doporučujeme