Kosmetické tipy na duben: Bronzer, samoopalovací sérum i rozkvetlá louka

2. 4. 2021
archiv firem
I když se teď na chvilku zase ochladí, jaro je prostě tady a s ním postupně přichází i odkládání teplejších svršků. Proto než se stihnete opálit, jistě využijete samoopalovací přípravky i rozjasňovače. Pleť si navíc bude žádat důkladnou péči v podobě olejů a chybět nemůže ani nová řada kosmetiky s vůní louky. Co nás mezi kosmetickými novinkami ještě zaujalo?

Tan-Luxe samoopalovací sérum

Také nemáte ráda ten jarní přechod mezi bílou pokožkou po zimě a krásným opálením? Pokud byste už ráda vytáhla sukně a tílka, ale vaše kůže září jako čerstvě padlý sníh, je potřeba vzít na pomoc některý ze samoopalovacích přípravků. Nás letos oslovilo sérum Super Glow, což je první hyaluronové, superpotravinové, samoopalovací sérum na světě. Kombinace kyseliny hyaluronové a hyaluronátu sodného umožňuje víceúrovňovou a trvalou hydrataci, viditelnější pigmentaci i sametový vzhled.

www.sephora.cz 1180 Kč

Klepněte pro větší obrázek

TIP NA VIDEO: Podívejte se na tipy, když nemáte po ruce zrovna kosmetické produkty.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozvíjíte své schopnosti a toužíte po lepším pracovním ohodnocení. Milí Střelci, aspoň o víkendu se profesním debatám vyhněte. Stejně vás nikam neposunou. Stačí, že se chlubí výmysly…