Kosmetické tipy na květen: CBD mast, ultrazvuková špachtle i komplexní ošetření pleti

2. 5. 2022
Foto: Archiv firem
Foto: Archiv firem
Řada kosmetických značek začala ve svých produktech používat přírodní složky, v péči o pleť jsou však důležité i moderní technologie, které dokážou podpořit účinek některých kosmetických přípravků. Jaké novinky v kosmetice nás zaujaly tento měsíc?

Foreo UFO 2

Každá pleť si zaslouží trochu toho hýčkání v podobě masek na obličej a v tomto směru je odborníkem přístroj Foreo UFO 2. Extrémně výkonné dvouminutové komplexní ošetření pleti je vybaveno širokou škálou LED světel a T-sonickými pulzacemi, které podporují vstřebávání aktivních látek z pečujících produktů do hlubších vrstev kůže a také eliminují rozšířené póry. UFO 2 přináší výsledky na profesionální úrovni během pouhých dvou minut. Je klinicky prokázáno, že výrazně snižuje výskyt vrásek během sedmi dnů používání. Značka FOREO nabízí osm různých pleťových masek s aktivními látkami, které vám poskytnou maximální péči.

www.notino.cz 5424 Kč

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zatmění měsíce ve vás vzbudí obrovskou touhu po sexualitě. Najednou máte chuť na milostné zážitky, které se vám však mohou vymknout z ruky. Ať už se stane cokoliv, dbejte opatrnosti. Mohli…