Kosmetické tipy na říjen: Sada rudých rtěnek, exfoliační šampón i mléčná koupel!

4. 10. 2021
Jaké přípravky oceníte letos v říjnu? Jelikož už nastává chladné počasí, jistě se ráda ponoříte do kokosem vonící lázně. Pokud máte ráda spíše klasické vůně, jistě oceníte novou edici Šípek. A do společnosti nezapomeňte na rudou rtěnku! Co všechno v tomto měsíci můžete využít?

ELANCYL My Coach! zpevňující emulze při projevech celulitidy

Na dokonalé postavě do plavek je třeba pracovat celý rok, ne jen na jaře. Pokud bojujete s celulitidou, pak je tento přípravek určen přímo pro vás. Redukuje projevy celulitidy na pokožce až o 60 %, až čtyřnásobně zvyšuje efektivitu jakékoliv fyzické aktivity, přirozeně podporuje spalování tuků, urychluje vylučování škodlivých toxinů z pokožky, posiluje pružnost a pevnost pokožky, viditelně ji vyhlazuje/zbavuje nepěkných dolíčků, při masírování přispívá k odvodňování kůže. Způsob aplikace: Krouživými pohyby emulzi vmasírujte do pokožky problémových partií stehen, boků, hýždí a břicha. Každé partii se přitom věnujte alespoň minutu.

www.tarsio.cz, 200 ml za 909 Kč

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Nový pracovní týden vám přinese spoustu starostí, jejichž řešení vám zabere spoustu času. Obrňte se tedy trpělivostí a nedělejte ukvapené závěry. Vsaďte na přemýšlivost a pečlivost. Pokud…