Kosmetické tipy na srpen: Oční pero, cestovní sada i maska na tělo

31. 7. 2020
Chystáte se v srpnu na dovolenou? Pak vám jistě přijde vhod cestovní sada kosmetiky nebo oční pero, které zvládne celé líčení. Opálenou pokožku pak hýčkejte tělovou maskou a nezapomínejte ani na správnou péči o vlasy! Tady jsou kosmetické novinky na srpen.

Omorfia cestovní sada

Jistě znáte ty situace, kdy se chystáte na dovolenou, snažíte se sbalit co nejvíc věcí a pořád se ne a ne vejít do zavazadla. Hodně místa zabere kosmetika, a čím jsme starší, tím jí přibývá. Proto značka Omorfia přichází s cestovní sadou, která se vejde do každého zavazadla. Najdete v ní čisticí a odličovací balzám Zen Purity (15ml), pleťové tonikum Jasmine Dew (30ml) a jedno z pleťových olejových sér (10ml). Zákaznice si můžou vybrat dle svého typu pleti sadu s rozjasňujícím sérem Bright Star, sadu se sérem Divine Elixir působícím proti vráskám a obsahujícím koenzym Q10 anebo vyživující anti-age sadu Skin Superfood, obsahující retinol, to vše v barevné kosmetické taštičce značky RYVERA.

www.omorfia.cz 1170–1470 Kč

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí lvi, rodinní příslušníci z vás cítí nespokojenost a podráždění. Nepodléhejte depresivní stavům a snažte se je přemoci. Vyrazte si mimo domov a bavte se. Pobyt v přírodě vám udělá moc…

Nejčtenější články

Doporučujeme