Foto: Archiv firem

| Foto: Archiv firem

Kosmetické tipy na únor: Valentýnské líčení očí, rtů i nehtů a smyslná vůně

Únor se pravidelně nese na vlnách lásky, svátku svatého Valentýna a rudých i růžových barev. Ať už svátek zamilovaných slavíte, nebo ne, můžete tyto barvy vpustit do svého života a rozzářit si tak šedivý zimní měsíc. Jaká kosmetika vám v tom pomůže?

dieNikolai balzám na rty Meduňkový polibek

Na svatého Valentýna je namístě očekávat polibky. A aby byly co nejvíc sametové, musejí být vaše rty v nejlepší kondici! Jedinečné složení přírodního balzámu Meduňkový polibek od dieNikolai chrání rty před vysušováním, intenzivně je regeneruje a ošetřuje. Tento balzám využívá zejména blahodárné účinky oleje z meduňky lékařské, který je znám pro své antibakteriální účinky. Vaše rty budou přímo k zulíbání!

www.biodynamickakosmetika.cz za 250 Kč

Medunka.jpeg

Pokračování 2 / 6

Sada rtěnek Estée Lauder

K Valentýnu prostě patří všechny odstíny rudé, růžové i vínové, které se na rtech vyjímají přímo skvěle! Pokud se nemůžete rozhodnout jen pro jednu barvu, sada rtěnek Estée Lauder to vyřeší za vás. Stačí ji mít po ruce a barvy můžete v průběhu večera vystřídat. Aby se vám rtěnky snadněji hledaly, můžete je uschovat v praktické taštičce.

The Cosmetics Company Store, Fashion Arena Prague Outlet 2205 Kč

unnamed.jpg

Pokračování 3 / 6

Natasha Denona mini paletka očních stínů se štětcem

Paletka Mini Crush obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření řady romantických líčení. Paletka obsahuje tři krémové matné odstíny, jeden metalický a růžový krystalický. Odstíny jsou velmi sametové a snadno se nanášejí. Paletka se dodává s měkkým veganským štětcem s elegantní kovově růžovou rukojetí. Pět odstínů zajišťuje zářivý, mimořádně barevný a dlouhotrvající vzhled. Kompaktní velikost pouzdra je ideální na cesty a díky praktickému provedení můžete svůj vzhled doplnit i na cestách.

www.sephora.cz 740 Kč

sephora_740.jpg

Pokračování 4 / 6

Rituals Ayurveda dárkový set

Tato sada je dokonalým dárkem pro kamarádku, sestru, maminku nebo pro vás samotné. Díky aromatickým a uklidňujícím produktům, které jsou v sadě obsaženy, dosáhnete vnitřní harmonie. Dárková sada zahrnuje sprchovou pěnu 200 ml, tělový krém 100 ml, tělový peeling 125 g a vonnou svíčku 140 g. Už samotné balení v temných tónech rudé ve vás probudí všechny smysly.

www.rituals.cz 940 Kč

AYURVEDA GIFT SET M 940 Kč.jpg

Pokračování 5 / 6

Dior Diorific Vernis lak na nehty

Nejste-li fanynkou výrazné červené nebo růžové, můžete zkusit tóny vínové, a přesto si stále udržíte valentýnského ducha. Lak na nehty Diorific Vernis zvýrazní nehty intenzivní barvou a mimořádně lesklým gelovým efektem. Vínový lak na nehtech vypadá slavnostně a sofistikovaně s nádechem tajemna, takže budete působit zatraceně sexy!

www.sephora.cz 589 Kč

sephora_589.jpg

Pokračování 6 / 6

Giorgio Armani My Way parfém

Pokud chcete během oslav působit smyslně a sexy, pouhé líčení a outfit v tónech rudé či růžové nestačí. Celou snahu je potřeba završit kapkou parfému, který dílo dokoná. Pro tuto příležitost je ideální vůní novinka My Way od Giorgia Armaniho. Mísí se v ní pomerančový květ z Egypta, jasmín z Indie, cedrové dřevo z Virginie i vanilka z Madagaskaru. Modro-zlaté víčko v podobě kamene symbolizuje Zemi. Modrá je univerzální barvou, která nás všechny spojuje. Naopak zlatý prstenec s logem Giorgio Armani je symbolem jedinečné cesty kolem světa plné unikátních zážitků. Každá ze tří velikostí vůní je po vypotřebování doplnitelná.

www.sephora.cz 1760 Kč

516779_swatch.jpg

Doporučujeme

Články odjinud