Kotníkové boty se zvířecím motivem jsou hitem podzimu! Kde je koupit?

18. 9. 2019
Období, kdy uložíte espadrilky, sandálky i balerínky hluboko do botníku, se nevyhnutelně přiblížilo. Čím je nahradit, když se tenisky zrovna nehodí? Kotníčkové boty jsou trendy a navíc vám dopřejí dostatečné teplo. Zaměřte se na ty se zvířecími motivy! Prošli jsme aktuální nabídku obchodů a vybrali pro vás padesát žhavých kousků.

Motiv hadí či krokodýlí kůže

Leopardí motiv už je sice trochu na ústupu, ostudu s ním ale ještě neuděláte. Pokud ale chcete být skutečně in, vybírejte boty s motivem hadí nebo krokodýlí kůže. To je totiž žhavá módní novinka letošního podzimu.

Oblíbené jsou hnědé, vínové i šedé odstíny, preferujete-li ale decentní vizáž, můžete si vybrat klasickou černou, kde zvířecí vzor vystupuje pouze plasticky, případně zvolit model, kde se hadí či krokodýlí kůže objevuje například jen na podpatku.

Na podpatku i chelsea

A jaký typ bot vybrat? To už je jen a jen na vás. Nosí se nižší podpatky, ať už úzké nebo silnější. Jestli podpatkům neholdujete, zaměřte se na typ chelsea, zvířecí motivy se objevují i na šněrovacích kotníčkových botách. Ozdobné přezky také ničemu neškodí!

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Hvězdy vám přejí růst profesní stability, ale nic nebude zadarmo. Vědomosti i znalosti máte, ale chybí vám nadhled. Lidi kolem nechtějí být poučováni, ba naopak se s nimi snažte…

Nejčtenější články

Doporučujeme