Královnou orálního sexu: Jak mu dopřát zážitek, na který nezapomene?

Královnou orálního sexu: Jak mu dopřát zážitek, na který nezapomene?

Řada žen se orálnímu sexu vyhýbá buď proto, že jim připadá nechutný, nebo se bojí, že ho nezvládnou. Jestliže k němu nemáte vyloženě odpor, není těžké dopřát partnerovi potěšení, ze kterého se bude dlouho vzpamatovávat. Stačí se jen držet několika bodů.

Sledujte reakce

Můžete se snažit, jak chcete, ale pokud nebudete věnovat pozornost partnerovým reakcím, může vaše snaha skončit fiaskem. Sledujte proto jeho dech a sténání, které vám poradí, jaké laskání mu dělá nejlépe. Každý muž je jiný, někdo je nejcitlivější v oblasti žaludu, jiný u kořene penisu, další zase nedá dopustit na dráždění varlat. Stačí dávat pozor a stanete se jeho královnou orálního sexu!

Co říká o orálním sexu známá pornoherečka?  Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Nezapomínejte na okolí

Nezaměřujte se při orálním sexu pouze na samotný penis. Muži jsou citliví i v jeho okolí, a tak si můžete pomoct rukama, zatímco penis budete mít ve svých ústech. Zkuste ho dráždit hlazením v podbřišku, ale i laskáním na varlatech nebo drážděním prostaty pomocí prstů. Bude se mu slastí zatmívat před očima!

Pokračování 3 / 6

Držte rytmus

Zpočátku si můžete hrát a zkoušet ho dráždit způsoby, jakými vás jen napadne, protahovat jeho touhu a hrát si na kočku a na myš. Jakmile ale zaregistrujete, že se začíná blížit velké finále, držte se pouze jedné techniky a snažte se hlídat si rytmus. Změna tempa i praktiky totiž může partnera rozhodit natolik, že budete muset začínat znovu od začátku. Pokud tápete, nechte si od něj naznačit, co mu vyhovuje nejlépe.

Pokračování 4 / 6

Naučte se deep throat

Deep throat neboli hluboké hrdlo je technika, při které vám muž zasune penis do úst až po kořen. Většina žen není schopná tuto techniku vykonávat, aniž by se dávila, takže se jí vyhýbá. Pravdou ale je, že se můžete vycvičit tak, aby pocit na zvracení zmizel. Stačí nějakou dobu trénovat například na banánu nebo okurce a postupně ji zasouvat hlouběji. Časem si zvyknete a budete moct partnerovi dopřát rozkoš, o jaké zatím jenom snil.

Pokračování 5 / 6

Hrajte si

Nečekaný zážitek můžete svému partnerovi dopřát také tak, že si před praktikováním orálního sexu vezmete do úst kostku ledu. Kombinace silného vzrušení a chladného doteku vašich úst může působit jako rozbuška. Pokud je váš partner na chlad citlivý, postačí mentolová žvýkačka. Zajímavý zážitek mu můžete způsobit také tím, že si v ústech necháte hlt perlivého nápoje. Sekt má bublinky ostřejší, zkuste proto pro začátek třeba perlivou vodu. Jemné šimrání perliček ho nečekaně vydráždí!

Pokračování 6 / 6

Zkuste polykat

Velké spoustě žen se polykání spermatu hnusí a odmítají ho provozovat, zatímco muži po něm skutečně touží. Pokud vám to není úplně proti srsti, překonejte se a možná budete překvapená, že to není nic hrozného. Jestli se bojíte nepříjemné chuti, převezměte vládu nad partnerovým jídelníčkem, vyřaďte z něj pálivé jídlo, chřest, cibuli, květák a brokolici a naopak zařaďte ovoce, hlavně banány, ananas, skořici a ovocné šťávy. A jeden tip na závěr: Nepřestávejte s aktivitou okamžitě po partnerově vyvrcholení, naopak. Drážděte ho ještě chvíli po, a prodlužte mu tak pocit slasti!

 

Doporučujeme

Články odjinud