Královny na Karlštejně

20. 8. 2009
Královny na Karlštejně
Hrad Karlštejn, kdysi ženám zcela zapovězený, se poslední den prázdnin promění v přehlídku zářivých hvězd a slavných melodií, které zazpívají české královny popu. Tentokráte v novém složení a ještě přitažlivější než kdy jindy.

Tradice koncertů Královny popu se datuje od roku 2000 a od té doby patří bezesporu mezi to nejlepší a nejzajímavější, co se na české hudební scéně děje. Letošní ročník galakoncertu se opět uskuteční pod širým nebem v romantickém prostředí karlštejnského hradu, jehož nádvoří se na jeden večer promění v koncertní sál.

31. srpna 2009 se na slavný český hrad sjedou diváci a především přední hvězdy a stálice českého hudebního nebe. Podtitul show „unplugged & glamour“ dává tušit nečekaný hudební zážitek. „Letošní show bude jiná, než předešlé. Tentokráte sázíme více na osobnosti než na mediální hvězdy. Na jeviště jsme pozvali mladé zpěvačky, které na show ještě nevystoupily a navíc dvě velké legendy,“ uvedl k obsazení koncertu autor a producent Janis Sidovský.

Podmínkou pro obsazení devátého ročníku byla nejen samotná popularita účinkujících, ale především jejich schopnost předvést živý zpěv, nikoliv jen umělý playback. Pozvání na jedinečný koncert přijala Eva Pilarová, Aneta Langerová, Bára Basiková, Jana Kirschner, Věra Špinarová, Helena Zeťová a hosté, kteří jednotlivé umělkyně uvedou či si s nimi zazpívají duet. Můžete na např. těšit na slavnou píseň z muzikálu „Kdyby tisíc klarinetů“, kterou si Eva Pilarová tentokráte zazpívá s Viktorem Dykem.

Na koncert můžete přijít i vy, vstupenky jsou v prodeji přes internet na www.kralovnypopu.cz. A pokud vám to nevyjde, v září odvysílá TV Barrandov záznam z celé show.

Foto: kralovnypopu.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Bývalý spolužák nebo nahodilý známý vás budou lanařit ke společnému podnikání. Je jasné, že vám naslibují třeba modré z nebe, aby vás získali na svoji stranu. Například vás budou chtít…

Nejčtenější články