Krása je to, co v nás vyvolává pocity inspirace…

Nechte se inspirovat krásou v pátek 16. prosince v kongresovém centru ALDIS v Hradci Králové. Zde bude krása zastoupena ve všech formách na módní přehlídce – I n s p i r o v á n í k r á s o u m o d e s h o w 2005.

INSPIROVÁNÍ KRÁSOU – MODE SHOW 2005 Uvidíte exkluzivní společenské šaty návrhářky Jiřiny Tauchmanové, kolekce netradičních svatebních šatů, mladou módu, pánské kolekce či spodní prádlo a kožichy. Velkým lákadlem bude bezesporu návrhářka Jiřina Tauchmanová, která sklidila v oblasti módy již řadu úspěchů. Po vítězství v soutěži Svatební šaty roku a několika svých autorských přehlídkách se představila na veletrhu BIJORHCA v Paříži. V loňském roce ji oslovila ke spolupráci společnost PEARL BOHEMICA, která je předním výrobcem a exportérem skleněné bižuterie a skleněných imitací perel. A to nejzářivější z její produkce si vychutnáte právě v Hradci Králové!

To nejlepší ze současné mody vám představí krásné dívky v čele s Agátou Hanychovou, II. Vicemiss České republiky 2005. Celým večer budou provádět půvabná moderátorka Petra Adámková a ostřílený komentátor Jindra Kriegel.

Dále vystoupí kapela Jam and Bazaar se svou jedinečnou show a čeká Vás toho mnohem více. Čerstvé novinky se již brzy dozvíte!

zdroj: Inspirovanikrasou.cz

Doporučujeme

Články odjinud