Krása podle horoskopu: Co je nejhezčí rys každého znamení? Platí to i o vás? | Úvodní foto: iStock

Úvodní foto: iStock

Krása podle horoskopu: Co je nejhezčí rys každého znamení? Platí to i o vás?

Krása je relativní. To, co se líbí jednomu, nemusí druhého vůbec přitahovat. Každý tak může zapůsobit na ostatní jinak – někdo má uhrančivé oči, druhý se krásně směje, třetí má zářivé vlasy. Nicméně astrologové tvrdí, že existují znamení, která jsou přitažlivější než ostatní. Jak si stojí jednotlivá znamení?

Beran (21. 3. − 20. 4.): Nejodvážnější znamení zvěrokruhu

Vzhledem k tomu, že Beran vládne hlavě, je pravděpodobné, že u něj spatříte všechny podoby krásy. Je to totiž jedno z nejkrásnějších znamení zvěrokruhu. Hezky vytvarované obočí naznačuje inteligenci a energičnost, což vytváří zejména z žen narozených v tomto znamení krásné a silné bytosti.

Proč mají Asiatky mírnější přechod než ženy v Evropě? Podívejte se na video: 

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. − 21. 5.): Nejzáhadnější znamení zvěrokruhu

Býk má skrytou krásu. Jeho osobnostní rysy jsou plné něhy a smyslnosti, ale člověk musí hledat a doslova kopat, aby je odhalil. Ovšem Býci, zvláště ženy, mají krásný krk, takže ho budete toužit neustále líbat. Způsob, jakým otáčí hlavu nebo zvedá bradu, to je něco, co doslova člověka poblázní.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. − 21. 6.): Nejroztomilejší znamení zvěrokruhu

Ať dělá Blíženec cokoli, všimnete si ho. Jeden z jeho nejatraktivnějších rysů jsou paže, zvláště pak ženské. Blíženci jsou také velmi adaptabilní, díky čemuž jsou ještě atraktivnější. Odborná terminologie pro to má slovní spojení: „go with the flow“ neboli „jdou s proudem“.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. − 22. 7.): Nejvěrnější znamení zvěrokruhu

Raci jsou ty nejvěrnější osoby, které kdy potkáte. To je samozřejmě činí vnitřně krásnými. Ovšem pokud jde o fyzické atributy krásy, jsou to ruce. Ty mají Raci (a hlavně ženy) nejkrásnější. Budete se jich chtít stále dotýkat, hladit je a obdivovat je. 

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. − 22. 8.): Nejzajímavější znamení zvěrokruhu

Lev vládne srdci a srdce se nachází v hrudi. A to znamená, že zpravidla tím nejkrásnějším na Lvech jsou u žen jejich ňadra. Pokud si potrpíte na krásné poprsí, ty nejhezčí najdete určitě na Lvicích. K tomu přidejte lví sebevědomí, které znásobuje jejich krásu.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. − 22. 9.): Nejkouzelnější znamení zvěrokruhu

Panna umí pracovat se slovíčky, díky tomu je pro své okolí velmi okouzlující a dělá ji to přirozeně atraktivní. Pokud se rozhlédnete po pláži a uvidíte ženy či muže s dokonalým bříškem, jsou to zcela jistě Panny. Nejatraktivnější rys na Pannách je jejich štíhlý a vytvarovaný pas. Panny totiž hodně dbají na zdravou výživu a pravidelné cvičení.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. − 23. 10.): Nejjemnější znamení zvěrokruhu

Váhy v sobě mají jemnou krásu díky své spravedlivé a diplomatické povaze. Váhy vládnou ledvinám, takže pokud jde o fyzickou krásu, nejkrásnější jsou na nich záda. Budete je toužit masírovat celé hodiny.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. − 22. 11.): Nejvíce sexy znamení zvěrokruhu

Díky odhodlání, asertivitě a vášnivosti je Štír považovaný za nejvíce sexy znamení. Zejména Štírky jsou jedny z nejatraktivnějších žen zvěrokruhu. Pokud jde o fyzické přednosti, pak mají tahle znamení krásné pozadí, na němž si zakládají a tvrdě dřou, aby bylo stále pěkné.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. − 21. 12.): Nejnápadnější znamení zvěrokruhu

Spontánnost Střelce je něco, co je zábavné a atraktivní. Střelci jsou známí svými nádhernými stehny a moc dobře ví, jak je používat, aby se líbila. Hlavně Střelkyně umí své nohy velmi intenzivně používat během milování.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. − 20. 1.): Nejjemnější znamení zvěrokruhu

Zatímco Střelec si zaslouží zlatou medaili za hezká stehna, Kozoroh je pak celkovým vítězem soutěže o nohy. Má je totiž naprosto dokonalé, dlouhé, štíhlé a fyzicky velmi přitažlivé. Nikdo nepředvádí hezčí nohy než ženy ve znamení Kozoroha. Nejatraktivnějším rysem jejich povahy je však jejich ambicióznost.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. − 20. 2.): Nejoduševnělejší znamení zvěrokruhu

Ne každý má tak požehnaně krásné kotníky jako Vodnářky. Tyto ženy, kterým se přezdívá „obuvnice zvěrokruhu“, se mohou pochlubit opravdu hezkými kotníky, takže vypadají skvěle v sukních a šatech. Vodnáři jsou ale krásní i uvnitř. Jejich nejatraktivnějším rysem je oduševnělost, vizionářství a jejich neustálé usilování o dokonalý svět.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. − 20. 3.): Nejhezčí znamení zvěrokruhu

Ryby jsou nejkrásnější díky své kreativitě a soucitu s ostatními. Zejména se to týká žen narozených v tomto znamení. A co dělá Ryby krásnějšími? Jsou to prsty na nohou. Schválně si nějakou Rybu otestujte a podívejte se na její prsty. Určitě budou přenádherné! A ještě něco mají Ryby krásné – oči. Jejich pohled je jako nejhlubší tůně v lesní studánce.

Doporučujeme

Články odjinud