Komentáře k článku zpět na článek

helza 27. 3. 2018 | 09:29

monada: Ale nějaké krémy a jiné obřady nedělám. Ráno se sprchuju střídavě horkou a ledovou vodou. Toť vše.

helza 27. 3. 2018 | 09:27

monada: Já taky cvičím, byť kvůli něčemu jinému a nepravidelně a podprsenku taky jinou nenosím, nejraději mám ty úplně hadrové, i když asi nejsou na nic, nic nepozdvihnou ani nepodrží, takže nevím, jestli je to dobré pro krásu. Ale je to pohodlné a že v nich není žádný elastan, nepotím se v nich. Mívala jsem pětky, dnes jsem taky přibrala a asi mít normální podprdu, byla by mi malá, do té hadrové se pořád vlezu i když čvy mám někde jinde, než mají být :)))). Ale problémy s "povislostí" nemám. Samozřejmě - je mi 70., takže s nějakými silikony nebo s ňadry dvacítky se srovnávat nemůžu, ale ujde to.

monada 26. 3. 2018 | 21:39

žába: asi je to geneticky dané . Já do svých 45 neměla problém jelikož jsem skoro žádné prsa neměla až jsme přišla do přechodu trochu jsem přibrala tak mi narostly asi na 1 nebo 2 netuším kolikátku mám jelikož chodím ve sportovní podprsence normální nesnáším.. Ale cvičím tak snad vydrží. ha ha

žába 26. 3. 2018 | 09:23

Nepochopím jak má sestra, co má 35 let a 3 děti má prsa jak kdyby měla 16 let, krásná a pevná a já mám 27 let a dítě žádné a už to není jak by to mělo být.

Přečtěte si také

Horoskopy

Po pravdě řečeno není leden vaším favoritem číslo jedna. Asi to bude tím, že se jen těžko smiřujete se…

Nejčtenější články

Doporučujeme