Krásná jako Catherine

6. 11. 2002
Krásná jako Catherine
Přitažlivá herečka Catherine Zeta – Jones, zářivá hvězda filmového plátna, začala svou kariéru nikoliv ve filmu, který ji přinesl celosvětovou slávu, ale v britské televizní show The Darling Buds of May. Domácí proslulost ji však nestačila, toužila do velkém světě Hollywoodu. Mladá ambiciózní herečka se vydala přes oceán, kde si svým pěstěným vzhledem a dokonale propracovanou image dobyla srdce miliónů fanoušků a také srdce lamače ženských srdcí.

V roce 2000 se provdala za Michaela Douglase, které několik týdnů před pohádkovým obřadem porodila syna Dylana. Filmové plátno ani tentokrát cílevědomé Catherine nestačilo, svou krásu zúročila smlouvou s prestižní kosmetickou značkou Elizabeth Arden. Do stojí za dokonalostí děvčete ze Swansea v jižním Walesu? Catherine se s vámi podělí o několik tajemství jak dobře vypadat.

Vlasy Jednoznačně nejnápadnějším rysem Catherinina vzhledu jsou její hladké tmavé vlasy, které vždy nosí ve stylu zlaté éry Hollywoodu – 40. a 50. let. „Dbám na to, abych mi můj kadeřník každých šest týdnů zastřihl konečky vlasů,“ říká herečka. Jejím dalším tipem je speciální ošetření vlasů párou pro zachování vysokého lesku. „A také si minimálně jednou týdně dopřeji hluboko vyživující masku. Svou hřívu si také hýčkám kvalitním kondicionérem.“

Pleť Catherine se stejně pečlivě stará o svůj obličej i dekolt. Pravidelně používá krémový odličovač make-upu následovaný hydratačním krémem, aby si udržela jemnou a pružnou pokožku. Nikdy se neopaluje! Její denní krém obsahuje UV filtr číslo 15. „Tváře jako broskvičku může slunce pěkně zničit. Rozhodně nestojím o tmavé skvrny na kůži a předčasné stárnutí,“ vysvětluje velšská kráska.

S proslulém kosmetickém salónu Red Door na 5. avenue v New Yorku se ráda nechává hýčkat pod rukou zkušené kosmetičky, masáž a pleťová maska patří mezi její nejoblíbenější procedury. Luxus salónu krásy si můžete dopřát nyní i Vy, „zázračný kelímek“ s pleťovou maskou Peel Reveal zakoupíte u Elizabeth Arden i u nás.

Líčení Tajemství uhrančivého pohledu paní Douglasové spočívá v rafinovaném líčení. Catherine si oči zdůrazňuje tmavou krémovou konturovací tužkou a černou řasenkou od Elizabeth Arden.

Elegantní černá krabička s očními stíny v přírodních barvách se stala nedílnou součástí kosmetického kufříku atraktivní herečky. Světle šedým stínem zdůrazňuje mandlový tvar očí, světle béžovým vystínuje oblast pod obočím.

Ani na rty Catherine nezapomíná, ošetřuje si je výživným balzámem, který jim dodá i smyslný lesk.

Tělo Catherine upřímně připouští, že svou dobře tvarovanou postavu si neudržuje jako jiné kolegyně v tělocvičně, sport ji totiž nudí. Činky, posilovací stroje ani vytrvalostní cvičení ji nic neříká. Aby si udržela skutečně ženské křivky, vyhýbá se dnes tak populárním posilovnám. Za tajemstvím figury ve tvaru přesýpacích hodin stojí hudba a tanec.

Na tanečním parketu patří Catherine mezi profesionály. V show businessu začala právě v muzikálech, ráda by se do této sféry vrátila. Tanec ji zatím slouží pro udržení ladných křivek.

Styl Manželka Michaela Douglase si potrpí na klasiku, vždy dbá na upravený vzhled, nikdy ji neuvidíte zanedbanou a otrhanou. Stejně jako Lady Diana, princezna z Walesu, i Catherine vím, jak vypadat báječně v džínách a košili. V létě ji přátelé občas potkají v jednoduchých letních šatech, i těch vypadá svěže jako mořský vánek.

Před kamerami vyznává hvězda z Walesu zářivý styl 50. let. Uši a krk ji zdobí třpytivá krása diamantů, svou postavu zdůrazňuje často v modelech od Versace. Svou tvář propůjčila Catherine Zeta-Jones kosmetické značce Elizabeth Arden, která vedle pěstící kosmetiky nabízí i širokou řadu líčidel a vlastní řadu parfémů. Výrobky této značky již nejsou testovány na zvířatech.

autor: Simona.cz foto: Elizabeth Arden (www.elizabetharden.cz) OK magazine archiv

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Připravte se na pohodovou neděli, kterou si nenecháte zkazit ani nabroušeným protějškem. Jeho nálady zvládnete jako mávnutím kouzelného proutku. Pokud máte dětičky, tak jim dopřejte změnu…

Nejčtenější články

Doporučujeme