Kraus má s blondýnou první CD!

27. 10. 2006
Kraus má s blondýnou první CD!
Jan Kraus a Kateřina Hamrová pokřtili v úterý 24. října své nové CD „Kraus a blondýna“, které obsahuje výběr toho nejlepšího z jejich pravidelných ranních rubrik vysílaných na Frekvenci 1. Rubrika Kraus a blondýna se vysílá každé všední ráno na Frekvenci 1 mezi 7. a 8. hodinou a posluchači o ni mají velký zájem.

Na tomto křtu se blondýna z Frekvence 1 veřejně přiznala k lásce k J. Krausovi: „Jelikož muži nechtějí ženy, které je chtějí, můžu veřejně přiznat, že Honzu chci.

Kdyby to nevyšlo, tak jsem si to pojistila a pozvala jsem na křest CD jeho syna Davida. Ten ostatně na Frekvenci 1 řekl, že mu imponují starší ženy – tak bych to zkusila s ním, aby to zůstalo v rodině.“

CD obsahuje výběr z ranních rubrik vysílaných na Frekvenci 1 od ledna do srpna letošního roku. Vydává Supraphon Music, a. s., celková stopáž 73 minut, doporučená cena 259 Kč.

zdroj: Richard Klatovský

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Žárlivý partner nebo partnerka je něco, čeho se člověk jen tak nezbaví. Vy byste si měli dobře rozmyslet, jestli chcete jeho či její neomluvitelné chování snášet do nekonečna, nebo s tím…

Nejčtenější články