Kříž má mindrák z Noida, chce mít hlas i svaly jako on

15. 7. 2010
Kříž má mindrák z Noida, chce mít hlas i svaly jako on
Muzikálový herec Jan Kříž (25), který bude alternovat s Václavem Noidem Bártou titulní roli v novém muzikálu Gábiny Osvaldové a Ondřeje Soukupa Robin Hood v Divadle Kalich, se už chystá na svou životní roli.

A s přípravami začne v lázních. "Budu tam poprvé v životě. Chci absolvovat bylinkové koupele, masáže, čokoládové zábaly. Ve fitku si chci nabouchat svaly a také mít nějaké nové tetování," svěřuje se vítěz soutěže Robin Hood - Cesta ke slávě.

Jan Kříž má totiž z Noida mindrák. Rád by se mu alespoň trochu vyrovnal. "Noid jako Robin Hood bude výborný. Srovnat se s ním je moc náročné. Noid je nabouchaný, má ty své nádherné pracky, krásný hlas. Já se s rolí Hooda chci porvat, jak jen to půjde. Budu se ale snažit být taky dobrý."

Celý srpen od rána do večera prožije Jan Kříž v Divadle Kalich na zkouškách nového českého muzikálu, který bude mít premiéru prvního září.

ČTĚTE TAKÉ:
Letní bronz!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozhodně nejste zrovna v kondici, ale snažíte se veškerou práci dokončit v požadovaném termínu. Není však jisté, zda se vám to podaří. Hlavně nepanikařte a soustřeďte se. Dobrou náladu…

Nejčtenější články

Doporučujeme