Která znamení by spolu neměla chodit ani žít? Těmto to nebude fungovat!

28. 4. 2021
Která znamení by spolu neměla chodit ani žít? Těmto to nebude fungovat!
Vztahy nejsou nikdy jednoduché a není vždycky snadné s tím druhým vyjít. Podle hvězd se ale určití lidé k sobě nehodí už ze své podstaty. Která sluneční znamení to spolu nebudou mít lehké? A pokud by to chtěla spolu zkusit, musí na sobě zatraceně hodně pracovat? Rozmyslete si dobře, jestli vám za to stojí vztah se znamením, které se k vám podle hvězd nehodí.

Beran a Panna

Beran a Panna, dva naprosté protiklady. I proto se zřejmě dali dohromady, protože se říká, že protiklady se přitahují. Panna obdivuje Beranovo sebevědomí a jistotu, Beran zase obdivuje brilantní schopnosti Panny a její smysl pro detaily. To vše může být pro toho druhého přitažlivé. Ovšem ne na dlouho. Berani rádi riskují a jdou do akce za každou cenu, což Panny frustruje a znepokojuje. Beran pak může být na Pannu tvrdý a může to skončit velkou hádkou. Spojení ohnivého znamení (Beran) a zemského (Panna) je velmi těžké, tato dvě znamení budou mít potíž pochopit svoje chování a postoje.

Jak se co nejlépe rozejít? Podívejte se na video: 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Štíři, z minulého měsíce si s sebou nesete divnou náladu a stále si nevěříte. Naštěstí vám na pomoc přispěchá moudrý Merkur, který vás plně podpoří. Nadřízený si všimne vaší snahy a…