Která znamení se nemohou přátelit? Tahle se umí nenávidět až za hrob!

5. 6. 2021
Úvodní foto: iStock
Která znamení se nemohou přátelit? Tahle se umí nenávidět až za hrob!  | Úvodní foto: iStock
Bylo by na světě krásně, kdyby spolu všichni uměli vyjít. Lidé se ale někdy mají rádi, jindy se nenávidí či si dokonce vytváří nepřátele až za hrob. Za mnoho nepřátelských vztahů mohou slova nebo skutky, které dotyčný udělal, ale za některé může vrozená osobnost a tu určují i hvězdy. Kdo jsou největší nepřátelé zvěrokruhu? Kdo by se měl komu raději vyhnout? V úvodu článku najdete video s rituály, které vás mohou ochránit před energetickými upíry.

Blíženci a Blíženci 

Blíženci mají složité povahy – dvě osobnosti zabalené do jedné, jejich názory i pocity se neustále mění, pořád kráčí po jemné hranici mezi zdravým rozumem a šílenstvím. Zkuste si tedy představit, když jsou dva Blíženci pohromadě. Může dojít k tomu, že se z nich stanou nejlepší přátelé, jako by se našly dvě spřízněné duše, nebo se z nich stanou nepřátelé na celý život. V případě Blíženců se nikdy nedočkáte kompromisu, vždy je to buď černé, nebo bílé.

Mrkněte na video v úvodu článku, kde najdete tipy na rituály, které vás mohou ochránit před energetickými upíry. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Býci, minulý týden jste profesně excelovali a v lásce byli spokojení. Jenže teď je tady nový pracovní týden a většina věcí se změní především k horšímu. V žádném případě byste se však…