Která znamení se spolu budou nejvíc hádat? Tahle budou mít velký problém!

14. 7. 2019
Která znamení se spolu budou nejvíc hádat? Tahle budou mít velký problém!
Někdo se hádá kvůli skutečně závažným věcem, jiný se dokáže do krve pohádat o prkotinu. Ovšem někdy se stává, že se sejdou v partnerském vztahu nebo v kanceláři či jinde dvě znamení, která spolu budou bojovat pořád dokola. Která znamení zvěrokruhu jsou nastavená na věčný boj? Tahle by si měla dát pozor, když začnou o něčem diskutovat!

Beran a Býk

Hádky a boje mezi Beranem a Býkem jdou na dřeň, je to boj o nezávislost a svobodu. Ačkoliv si obě znamení považují stabilního vztahu, když se tihle dva sejdou, bude to Býk, kdo bude pořád tlačit na Berana, aby se usadil a začal se vážně zabývat budoucností. Už jsi udělal to? Zapomněl jsi na to! Takhle bys to neměl dělat! Naopak Beran se nebude chtít cítit svázaný s jedním místem nebo osobou a bude hledat způsoby, jak si svou nezávislost a svůj pohled na život zachovat.

Pokud se v jedné místnosti, například v práci, sejde tvrdohlavý Beran s tvrdohlavým Býkem, může to způsobit velké napětí. Beran je spontánní vůdce a Býk zase praktický tradicionalista. Nakonec ale přece jen mohou dosáhnout částečných kompromisů, ovšem bez boje to nepůjde.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

I když si to nechcete připustit, síla úplňku na vás ohromně působí. Záleží jen na vás, zda to bude pozitivní či negativní. Malinko zpomalte a připravte se na zítřejší úplněk jako nikdy…

Nejčtenější články

Doporučujeme