Které dvojice zvěrokruhu mají nejbolestivější rozchod? Jsou to tyhle!

18. 7. 2020
Existují dvojice, které jsou předurčeny k slzám a které mají největší pravděpodobnost bolestivého rozchodu. Věděli jste, že podle astrologie za to může fakt, v jakém znamení zvěrokruhu jste se narodili? Je totiž možné, že právě vaše dvě znamení k sobě nepasují a vždy u nich bude velké riziko rozchodu. Navíc bolestivého. Kterých párů se to týká?

Beran a Býk

Berani jsou jako děti. Rádi na sebe upoutávají pozornost, rychle se rozhněvají a vztekají se, jindy se brzo začnou nudit. Jsou vysoce soutěživí a všechno berou jako sport, v němž chtějí zvítězit. Pokud cítí, že ve vztahu existuje určité napětí, byli by první, kdo by zahájil rozhovor o rozchodu.

Na druhé straně je zemský Býk ve vztazích velmi pevný a loajální. Býkům se nelíbí změny a chtějí, aby vztah pokračoval. Budou dělat vše, co je v jejich silách, aby bojovali za záchranu, ale jakmile se rozhodnou, že je konec, jsou neochvějní a nedívají se zpět.

Beran je také známý tím, že má velmi výbušnou povahu a často vyjadřuje své pocity otevřeně, užívá si dramata a adrenalin, který přichází s dramatickými situacemi, ale Býk se konfrontacím raději vyhýbá. Beran sice lituje svých impulzivních akcí a pokouší se obnovit vztah, ale pokud se už Býk rozhodl nepokračovat, nebude to Beranovi nic platné.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Atmosféra v rodině je dlouhodobě nepříjemná, a proto hledáte útočiště v objetí přátel. Nicméně vám podpora blízkých schází a přemýšlíte, jak si získat jejich pozornost. Sice vás štve, že…

Nejčtenější články

Doporučujeme