Které kabelky by vám neměly chybět? Těchto 5 typů určitě uplatníte

7. 8. 2019
Která žena by nemilovala kabelky? Nedílná součást outfitu dokáže schovat mnohá naše tajemství i nezbytnosti, a navíc tvoří dokonalý doplněk k oblečení. Téměř žádná z nás si však nevystačí pouze s jednou taškou. Ideální počet kabelek na domácnost je totiž pět! A věřte tomu, že všechny unosíte.

Shopper

Tato taška je nejvíc praktická, protože ji využijete celý den. Je sice velká, ale má to svůj důvod. Uložíte v ní všechny nezbytnosti, které potřebujete do práce, a to včetně oběda i knížky do tramvaje. A co víc, až se večer budete vracet domů, naskládáte do ní i nákup!

Na rameno s uchem

Vyrazíte-li si večer na drink či do kina nebo odpoledne na procházku, není potřeba s sebou tahat velkou tašku. Abyste byla in, pořiďte si letošní hit – kabelku na jedno rameno, která má navíc i ucho. Crossbody kabelky z módy sice ještě nevyšly, s touto ale naděláte ještě větší parádu!

Proutěná

Léto je stále v plném proudu, proto byste se neměla vyhýbat ani letním módním hitům. Co se týče tašek, tak těm letos velí ty proutěné, rákosové, jutové… Prostě přírodní materiály. Pokud ji ještě nemáte, vyrazte na nákup, některé už seženete ve slevách!

Psaníčko

Minimálně jedno psaníčko by vám ve výbavě také nemělo chybět. Bývá sice trochu nepraktické, co se týče držení i velikosti, zato je ale skladné a módní. Ideálně se hodí na večery, během nichž se chystáte do divadla nebo na ples, určitě si ho vezměte také na svatbu a další honosnější události.

Batoh

Už jste si na ulicích všimla, že mnoho kabelek nahradily praktické batohy nejrůznějších stylů a velikostí? Neváhejte a také si jeden pořiďte. Oceníte ho zejména v situacích, kdy potřebujete mít volné ruce, a také ve chvílích, kdy nesete něco těžkého. Denní nošení nákupů v taškách na jedno rameno přece jen není ideální pro vaše záda, kdežto s batohem jim ulevíte.

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Vyhraňte si prostor pro rodinné štěstí. Vaši blízcí potřebují cítit blízkost a podporu. Naštěstí s tím nemáte problém a věnujete jim spoustu času. Hodně energie byste měly směrovat k…