Které věci nosí smůlu? Vykliďte domácnost od negativní energie

5 komentářů

FRANTIŠEK
11. října • 9:37

Vněčem musím souhlasit, ale jsem lesník, myslivec a to paroží je vzpomínka na lov, krásně prožitý den v přírodě a nakonec je lépe udržet nižší stav zvěře lovem než jak kdysi napsal jeden pán z ministerstva, otravit studánky a potoky a hned tu zvěř nebude, v 90 letech. Tak nevím. A co les, dnes zničený podnikem LČR, to je větší zlo.

Elynor
11. října • 9:06

A co teprve nábytek ze dřeva - vždyť to jsou mrtvé stromy. ]:-D Dtto rákos, proutí, bambus. A květiny? Týrat ta ubohá stvoření v květináčích, když jistě touží bujně bujet ve volné přírodě? Dál - cokoli, co vysílá záření nebo má kolem sebe elektromagnetické pole. Telefony, televize, počítače, chytré spotřebiče... to je všechno zlo. Produkuje to škodlivé frekvence, prostřednictvím kterým nás všechny ovládají reptiliáni, ilumináti a mimozemšťani z Plejád. A jo, samozřejmě je potřeba vyhodit také všechny cenné starožitnosti a šperky a obrazy, které případně máme doma jako dědictví po předcích. Nejsou to přece nové věci, že. 8-) Ach jo.

krapotkin
10. října • 12:14

Já nevím, jak komu, ale mne nosí smůlu, když omylem pustím do bytu komouše. Kradou jako straky.

FRANTIŠEK
11. října • 9:41

@krapotkin: Myslíte ty co přebrali moc, jednoho znám a byl i udavač, jméno lesák. Byl na vedoucí pozici okresu a dnes se skrývá za ODS, první vstoupil do OF. Od té doby je komouš a komouš. Nejvíc nakradli komouši privatizací. Ti dnešní snimi nemají nic společného. Ale to sem nepatří do této diskuze. :pozor

Radna
10. října • 9:33

ajaj, co kožená sedačka? :hm

Doporučujeme

Články odjinud