Kate Hudson a Matthew McConaughey se chystají na filmový polibek Profimedia

Kate Hudson a Matthew McConaughey se chystají na filmový polibek Profimedia

Kate Hudson a Matthew McConaughey ve filmu Jak ztratit kluka v 10 dnech Profimedia
Kate Hudson a Matthew McConaughey ve filmu Jak ztratit kluka v 10 dnech Profimedia
Kate Hudson a Matthew McConaughey ve filmu Bláznovo zlato Profimedia
Kate Hudson a Matthew McConaughey ve filmu Bláznovo zlato Profimedia
32
Fotogalerie

Kteří slavní krasavci neumí líbat? Hollywoodské herečky prozradily své zkušenosti

Už jste zažila ten pocit, že jste viděla dokonalý filmový polibek a toužila ho prožít také? Před kamerami milostné scény vždy vypadají dokonale, obzvlášť pokud je v dané roli váš oblíbený herec. Realita však často bývá jiná a filmový zážitek se mění v noční můru, alespoň pro herečky a herce v hlavní roli.

Kate Hudson a Matthew McConaughey

Kate Hudson například přiznala, že nepříjemné líbání zažila s hereckým kolegou Matthewem McConaugheym, se kterým hrála ve filmech Jak ztratit kluka v 10 dnech nebo Bláznovo zlato. "Pokaždé, když se s ním líbám, něco se zvrtne. Buď fouká vítr, nebo někomu teče z nosu," smála se.

TIP NA VIDEO: Podívejte se na video, jaký byl herec Jean-Paul Belmondo.

Úvodní foto: Profimedia

Pokračování 2 / 5

Gwyneth Paltrow a Robert Downey Jr.

Gwyneth Paltrow zase prozradila, že nejhorší filmové líbání zažila s hercem Robertem Downeym Jr., se kterým hrála v sérii Iron Man. "Měla jsem pocit, jako kdybych se líbala se svým bratrem," uvedla. Herci jsou totiž přátelé, a tak bylo těžké dostat do scény milostnou vášeň.

Pokračování 3 / 5

Reese Witherspoon a Robert Pattinson

Nepovedené líbání zažila například také herečka Reese Witherspoon se svým kolegou Robertem Pattinsonem, se kterým hrála ve filmu Voda pro slony. Ačkoliv se herec, který se proslavil hlavně díky roli Edwarda v sáze Stmívání, stal idolem nejednoho ženského srdce, na Reese dojem úplně neudělal. Robert byl totiž během natáčení nachlazený, neustále mu teklo z nosu a ze všech kapes mu čouhaly kapesníky. To na romantice příliš nepřidalo. "Nebylo to vůbec příjemné," uvedla blonďatá herečka.

Pokračování 4 / 5

Kirsten Dunst a Tobey Maguire

Ani legendární polibek Kirsten Dunst a Tobey Maguireho ve filmu Spiderman nebyl tak romantický, jak se na první pohled zdálo. "Bylo pozdě v noci, pršelo, visel jsem hlavou dolů a nemohl skoro dýchat. Když mi pak Kirsten nasadila po polibku masku, myslel jsem, že se udusím," prohlásil herec.

Pokračování 5 / 5

Liam Hemsworth a Jennifer Lawrence

Ani pro krasavce Liama Hemswortha nejsou líbací scény zrovna jednoduché. Na jednu však vzpomíná obzvlášť nerad. S kolegyní a zároveň blízkou kamarádkou Jennifer Lawrence si zahrál ve filmu Hunger Games a na líbání s ní vzpomíná celkem nerad. "Jennifer měla ve zvyku často jíst něco s česnekem nebo tuňákem a oznámila to vždy před natáčením scény. Mám ji rád, ale líbání s ní bylo opravdu nepříjemné," uvedl v rozhovoru.

Doporučujeme

Články odjinud