Který muž si vás nikdy nevezme? Podle jeho znamení zvěrokruhu to zjistíte | Foto: iStock

Foto: iStock

Který muž si vás nikdy nevezme? Podle jeho znamení zvěrokruhu to zjistíte

Byla jste už někdy takzvanou cvičnou manželkou? Možná jste s partnerem chodila celkem dlouho, možná jste spolu dokonce i bydleli a prakticky jste byli jako manželé. Jenže pak se s vámi rozejde a po pár měsících si vezme tu, která vás nahradila. Ptáte se proč? Kde jste udělala chybu? Nebo nebyl prostě ten pravý? Toto mohou být důvody.

Beran

Beran se nikdy neožení se stydlivkou. Nechce mít vedle sebe někoho, kdo se bojí brát život jako dobrodružnou výzvu. Muž Beran potřebuje sebevědomou ženu, nikoli nejistou a zakomplexovanou bytost, která spoléhá jen na partnera. Pokud se stydíte vyjádřit svůj názor (a to i v posteli), zapomeňte na něj. Nikdy si vás nevezme.

Co hvězdy předpovídají pro celý rok 2023? Podívejte se ve videu na předpověď:

Pokračování 2 / 12

Býk

Muž Býk se nikdy celoživotně nespojí se ženou, o které se domnívá, že je příliš agresivní. Také nebude chtít být s nikým, kdo si neužívá jemnosti. Protože Býk má pravděpodobně problémy se žárlivostí, rozhodně se nebude zaplétat se ženou, která se nedokáže přenést přes své bývalé partnery a bude neustále vytahovat minulost.

Pokračování 3 / 12

Blíženci

Pokud jste žena, která moc nemluví nebo neví, co by řekla zajímavého, muž Blíženec se pro vás zcela určitě nikdy nerozhodne. A jestli vám navíc chybí smysl pro humor, nečekejte, že si vás vezme. Blíženec chce někoho, kdo ho dokáže zaujmout a také inspirovat. Ve skutečnost ho ze všeho nejvíc děsí nuda a nudná žena. Blíženec navíc dá hodně na první dojem. Nestaráte-li se moc o to, jak vypadáte, nebo jste společensky „nešikovná“, s největší pravděpodobností nebudete soutěžit o titul manželky.

Pokračování 4 / 12

Rak

Muž Rak absolutně nedokáže snést někoho, kdo je necitlivý. Takže kdokoli, kdo je neomalený a bezohledný, pro něj neexistuje. Pokud muž Rak necítí, že může ženě důvěřovat, pak ani nebude uvažovat o možnosti manželství. Raci potřebují ženy citlivé, které je budou hýčkat a podporovat v jejich emotivních výlevech.

Pokračování 5 / 12

Lev

Lvi jsou super silní a sebevědomí a tytéž vlastnosti hledají u své partnerky. Je-li ale žena příliš tvrdohlavá nebo si hraje na „všechno vím, všechno znám“, Lvy to spíše odradí. Nechtějí být s někým, kde hrozí hádky o tom, kdo je lepší nebo chytřejší. Takže sebevědomá žena ano, ale ne zas příliš. S tím musíte u Lvů počítat, jinak si vám nevezmou.

Pokračování 6 / 12

Panna

Muž Panna si nevezme ženu, která hodně riskuje, nebo ženu, která je nedbalá, nezodpovědná a bordelářka. Muži Panny jsou velmi praktičtí, takže netouží po ženě, jenž se nezajímá o detaily a pravidla. Stejně tak nemají rádi, když je žena královnou dramatu a neustále si na něco stěžuje. Takové se Panna vyhne obloukem a rozhodně se s ní nebude chtít zasnoubit, natož si ji vzít.

Pokračování 7 / 12

Váhy

Muži ve znamení Vah ani neuvažují o tom, že by se oženili s někým bez vychování nebo společenského vkusu. A už vůbec je nenapadne, že by si vzali ženu, která je hádavá a konfliktní. Muž ve znamení Váhy hledá harmonii, ne boj. Pokud jste tedy typ, jenž nedokáže mlčet a problém přejít, raději se muži v tomto znamení vyhněte.

Pokračování 8 / 12

Štír

Pokud je žena otevřenou knihou beze stopy tajemství, muž Štír si ji nejen nevezme, ale pravděpodobně s ní ani nebude chodit. Štíři mají rádi trošku tajemství a očekávají to i u ženy. Stejně tak Štír nemá rád, když partnerky vyžadují až moc prostoru pro sebe. Takovou muži Štíři také nechtějí. Pořád by v ní viděli snadnou kořist, kterou jim může kdokoli vzít. Smiřte se s tím, že Štíři nejsou na jednu noc.

Pokračování 9 / 12

Střelec

Jestli žena neustále Střelce hlídá a ptá se ho, kam jde a proč tam jde, zřejmě si může v nejbližších dnech zabalit. Muž Střelec potřebuje svobodu, a pokud cítí jakékoli dusno, uteče jinam. Raději bude sám než s takovou partnerkou. Muži Střelci nenabízejí manželství snadno a rychle, i proto mají tendenci hledat na druhém chyby.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh

Kozoroh si nikdy nevezme ženu, která chce pořád chodit do společnosti. Muž Kozoroh má tendenci zůstat blízko domova, kdykoli může, a užívat si jednoduchý život. Je workoholik, a když už konečně přijde z práce domů, chce odpočívat a relaxovat. Stejně tak Kozorohovi vadí u žen okázalost, má rád, když je jeho žena spolehlivá a nenápadná.

Pokračování 11 / 12

Vodnář

Pokud je žena až příliš závislá a je někým, kdo dodržuje všechna pravidla, která určí partner, pak se určitě nehodí pro Vodnáře. Vodnář má rád, když má jeho partnerka také svou hlavu a svůj svět. Na druhou stranu mu vadí přehnaně emotivní ženy, velké a zbytečné emoce Vodnář nechce řešit ani toho často není schopen. S takovými se určitě nikdy neožení.

Pokračování 12 / 12

Ryby

Muž Ryba je snílek. Nebude se chtít oženit s někým, kdo je příliš praktický a má přemíru zdravého rozumu. Ryby však mají pověst těch, kteří si pro sňatek vybírají špatné lidi, takže i když by si pravděpodobně neměl brát někoho, kdo je drzý a panovačný, pravděpodobně se s ním ožení a pak bude trpět.

Doporučujeme

Články odjinud