Kuchař Babica se konkurence nebojí. Chystá už třetí kuchařku!

29. 9. 2010
Kuchař Babica se konkurence nebojí. Chystá už třetí kuchařku!
Chcete-li být "in", vařte! Přesvědčují nás o tom nejrůznější kulinářské show na televizních obrazovkách. Jiří Babica (49) už dva roky uvádí Dobroty na Nově a teď dokonce vydal i svou druhou kuchařku, Babicovy dobroty 2.

"Vaření je nyní v televizích móda," přiznává známý kuchař, který se prý vůbec nebojí konkurence.

"Konkurenci nevnímám, nezajímá mě. Soustřeďuji se sám na sebe. Je mi zcela jasné, že jak jsem se jako oblíbený kuchař zjevil, tak také jednou odejdu," dodává.

Jiří je nadšený, že jeho první kniha receptů měla úspěch a že mu nyní vyšla druhá, která je plná barevných fotografií nejrůznějších pokrmů. Přináší i humorné recepty jako Bačovy kuličky, Mišmaš nebo Rejžák. Nově má i jídla s houbami a levné recepty našich babiček.

"Moje filozofie je na nic si nehrát, nic nepředstírat. Ať si každý jí, co mu chutná," tvrdí kuchař. Bude ale rád, když si lidé uvaří podle jeho nové knížky. Už teď pomýšlí na třetí svazek.

ČTĚTE TAKÉ:
Kondomy už nejsou "cool"


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Měli byste trochu pohnout kostrou. Evidentně je třeba se posunout dál v profesních záležitostech. Měli byste na tomto poli projevit větší úsilí. Věřte, že k tomu máte skvělý potenciál.…

Nejčtenější články

Články odjinud