Svatba Ondřeje a Taťány Gregor Brzobohatých Foto: Instagram, Profimedia

Svatba Ondřeje a Taťány Gregor Brzobohatých Foto: Instagram, Profimedia

Svatba Ondřeje a Taťány Gregor Brzobohatých Foto: Instagram, Profimedia
Svatba Ondřeje a Taťány Gregor Brzobohatých Foto: Instagram, Profimedia
Svatba Ondřeje a Taťány Gregor Brzobohatých Foto: Instagram, Profimedia
Svatba Ondřeje a Taťány Gregor Brzobohatých Foto: Instagram, Profimedia
11
Fotogalerie

Rozchod Kuchařové a Brzobohatého: Co vedlo ke konci vztahu a jaká byla kdysi svatba?

Muzikant Ondřej Brzobohatý a bývalá Miss World Taťána Kuchařová oznámili rozpad svého manželství. Rozchod, o kterém v posledních pár dnech spekulovala česká média, byl údajně poklidný. Co k němu vedlo a jaká vlastně byla před čtyřmi lety svatba slavného páru?

Na první pohled idylické manželství herce a muzikanta Ondřeje Gregor Brzobohatého a nejkrásnější ženy světa roku 2006 Taťány Gregor Brzobohaté je minulostí. Po spekulacích v bulváru pár potvrdil rozchod na sociálních sítích a krátce vysvětlil, proč dospěl jejich svazek ke konci.

"Chtěli bychom společně reagovat na zprávy, které se v souvislosti s námi objevily v posledních dnech v tisku a na internetu. Naše cesty se rozešly. Prožili jsme krásná léta, za která jsme vděčni jeden druhému. Konkrétní důvody našeho rozchodu si necháme pro sebe, ale chtěli bychom zdůraznit, že se naše problémy netýkají vzájemné nevraživosti nebo neochoty či neschopnosti založit rodinu," uvádí oba brzy již bývalí manželé shodně, dále se pak jejich vyjádření neshodují.

Vyjádření Ondřeje Brzobohatého:

Jak před čtyřmi lety vypadala jejich pohádková svatba?

Taťána a Ondřej se vzali na konci června před čtyřmi lety a svatba vypadala dokonale, stejně jako jejich vztah. „Zdravíme všechny, po uplynutí pár dní od našeho krásného dne, jsme stále plni dojmů a nezapomenutelných zážitků, a tak jsme se rozhodli ještě dodatečně touto formou poděkovat všem skvělým lidem, kteří se podíleli na tak krásné oslavě života a lásky, jakou pro nás naše svatba byla. Zásluhou nejenom těchto lidí, kteří se stali součástí našeho krásného dne, na datum 30.6.2016 nikdy nezapomeneme. Děkujeme! T&O,“ uvedla na svém fanouškovském profilu Kuchařová a vyjmenovala všechny lidi, kteří se na přípravě svatby podíleli.

Jak vypadala svatba manželů Brzobohatých? Podívejte se na video:

Ohledně svatby pohledného páru se přitom strhla slušná mediální přestřelka. Novomanželům se nelíbilo, že byl jejich velký den pod palbou paparazzi, a tak se na sociálních sítích ostře ohradili proti bulvárním novinářům ve veřejném dopise. „Celý průběh událostí se bohužel nesl v duchu hesla: Buď s námi budeš ochotně spolupracovat a budeme na tebe hodní, nebo nebudeš a vyfotíme si tě stejně a ještě ti to pak pěkně „osolíme“,“ stěžovali si novomanželé.

Kuchařová a Brzobohatý, kteří po svatbě fungovali pod jmény Taťána Kuchařová Gregor a Ondřej Brzobohatý Gregor (zkráceně Taťána K. Gregor a Ondřej B. Gregor), poté odjeli na svatební cestu. Svým příznivcům poslali na Facebooku pozdrav s fotkami z Benátek.

Jejich manželství dlouho vypadalo idylicky a oba novomanželé plnili své sociální sítě zamilovanými fotkami. Tomu je však teď konec. Žádné společné příspěvky se nikde dlouho neobjevily ani u jednoho z nich a před nějakou dobou pár dokonce přiznal, že chodí na terapii, aby zachránil manželství. Jak se zdá, ani odborná pomoc nepomohla, a na udílení Českého slavíka sice dorazili oba, ovšem každý zvlášť. Spekuluje se o tom, že Ondřej Gregor Brzobohatý má za bývalou Miss World už náhradu, kterou by měla být tanečnice Zuzana Pilná z Hudebního divadla Karlín, ve kterém Brzobohatý také působí.

Vyjádření Taťány Gregor Kuchařové:

Doporučujeme

Články odjinud