Kuchyň herce Michala Holána zorganizovaly odbornice na úklid. Inspirujte se

17. 6. 2021
Chcete mít jednou provždy zorganizovanou a uklizenou domácnost? A že nevíte, jak na to? Proto tu jsou Královny pořádku, dvě kamarádky, které ví, jak jednoduše zorganizovat věci, tak aby byly co nejvíce praktické: Tentokrát se podíváme na kuchyň – konkrétně u herce Michala Holána. Co u něj holky vymyslely? Vše najdete na videu v úvodu článku.

Detaily a praktičnost jsou základními pilíři v úklidu. Tyto změny či úpravy nevyžadují velké náklady, proto se našimi radami může řídit úplně každý. Jde jen o to zavést si do věcí systém, který nebude těžké udržovat, a zbytečnosti vyhodit. Protože znáte to, když máte robot uložený až ve třetí řadě za dalšími věcmi, nebude se vám ho chtít vyndávat, natož uklízet. Člověk je prostě líný tvor od přírody. Lucie a Pavlína zorganizovaly tentokrát kuchyň u herce Michala Holána. Podívejte se na video v úvodu článku a nechte se inspirovat! Detaily skříněk pak na fotkách.

O uspořádání šatníku se můžete dočíst zde:

Další tipy na úklid ať už koupelny či obývacího pokoje můžete sledovat na Mall.tv v pořadu Královny pořádku zde.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní prostředí je o něco lepší než minulý týden. Pilně na sobě dřete a plníte příkazy šéfa. Je pravda, že jsou vám jeho požadavky proti srsti, ale stejně poslechnete. I v milostných…