Kukadla jak zrcadla: Jak si vykouzlit velké oči

Kukadla jak zrcadla: Jak si vykouzlit velké oči

Kosmetika. Díky Bohu za ni! Ženám, které bohužel nebyly požehnány darem velkých očí, nezbývá nic jiného než přijmout tuto celoživotní výzvu a nepřestat se snažit pomocí všemožných zbraní. Těmi make-up a jiná líčidla bezesporu jsou.

Obnažte svá víčka

Obnažením víček je míněno jejich zmatování pomocí nanesení tělového stínu přes celé víčko. Přesně to potřebujete pro vyrovnání barev a vytvoření skvělého základu pro další líčení.

Pokračování 2 / 6

Nebojte se oční linky

Vyberte si hnědou nebo tmavě šedou linku. Proveďte s ní tah tak, aby lemovala spodní a horní víčko od vnitřního k vnějšímu koutku oka. U vnějších koutků se nebojte přidat více barvy. Tmavší odstín vytvoří dojem delšího oka.

Zkuste pudrové linky:

Pokračování 3 / 6

Přidejte spodní linku

Pokud nejste zvyklá používat tmavé oční linky na spodní linii řas, sáhněte po tělové nebo bílé tužce. Takové odstíny krásně rozjasní vaše oči. Jestli ale preferujete tmavší spodní linie, udělejte tmavou tužkou několik extra tahů směrem k vnějšímu okraji vašeho oka. Tímto krokem rozšíříte svůj pohled.

Pokračování 4 / 6

Vytvořte hloubku

Nyní přicházejí na řadu stíny. Použijte jeden či dva tmavší stíny, než byl tělový, který jste nanesla v kroku 1 na celé víčko. Stíny pomocí prstu zapracujte do sebe a táhněte je až k obočí.

Pokračování 5 / 6

Zvýraznění

Vezměte do ruky rozjasňovač nebo bílý prášek a "naťupkejte" ho do vnitřního koutku oka. Aby vaše oči přitahovaly pozornost všech mužů, naneste rozjasňovač i na kosti pod obočí. Propracujte ho do linky a rozzáření očí je hotové.

Pokračování 6 / 6

Oblečte řasy

Na závěr naneste řasenku. Čím větší a hustší vaše řasy budou, tím více pozornosti vaše oči získají. Natočte si řasy a poté naneste několik vrstev černé řasenky. Pokud chcete investovat a docílit skutečně dramatického pohledu, zkuste umělé řasy.

Vytvořte si řasy jako mrkací panenka:

Doporučujeme

Články odjinud