Kultovní Hříšný tanec: Jak se za 30 let od natáčení změnily jeho hvězdy?

30. 8. 2017
Věřila byste tomu, že od natáčení ženami tolik oblíbeného filmu Hříšný tanec už uplynulo dlouhých 30 let? Ano, je to tak! Jak se od té doby změnili hlavní představitelé? Někteří již bohužel nejsou mezi živými, jiní zase změnili profesi, další zůstali v showbyznysu.

Jennifer Grey jako Francess „Baby“ Houseman

Jennifer Grey ztvárnila ve filmu ústřední postavu Baby, kolem které se celý příběh točí. Nevinná dívka během krátké dovolené v horském komplexu Maxe Kellermana vyroste v dospělou ženu, a to především za pomoci tanečníka Johnnyho. Její představitelka Jennifer dodnes působí jako herečka, málokdo by ji ale poznal. Od mládí trpěla komplexem ze svého většího nosu, a tak prošla několika plastickými operacemi, které ji naprosto změnily. Objevila se například v kultovních seriálech Přátelé a Jak jsem poznal vaši matku, v posledních letech v seriálu Red Oaks. Má na kontě i několik filmů jako třeba Vítr, Keith nebo In Your Eyes.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na sklonku týdne vytřete nadřízenému i nevěřícím kolegům zrak. Měli z vás legraci, ale vaše nadstandardními výkony je nenechávají chladnými. Obdivují vás a najednou vám přejí vše nejlepší,…

Nejčtenější články

Doporučujeme