Milo Ventimiglia

Milo Ventimiglia

Milo Ventimiglia
Andy Garcia
Andy Garcia
Matthew Perry
14
Fotogalerie

Kunis, García, Taylor: Mají vady na kráse, přesto jsou slavní

Nikdo není dokonalý, to je stará známá věc. Platí to i o slavných hollywoodských hvězdách, které občas veřejnost považuje za bezchybné. Někteří slavní herci a herečky ale mají vadu na kráse, která jim však v jejich kariéře neublížila, možná naopak.

Milo Ventimiglia

Roztomilého herce si jistě pamatujete nejen ze seriálu Hrdinové, ale hlavně z dnes již kultovní ságy Gilmorova děvčata, kde jeho kouzlu podléhaly tisíce mladých dívek. Pravdou je, že se Milo narodil s odumřelými nervy v pravé části horního rtu, což způsobuje jeho roztomilý křivý úsměv a poznat to také můžete, když mluví. Tato vada mu ale rozhodně neuškodila, naopak, krom tisíců fanynek mu podlehla nejedna herecká kolegyně a o role také neměl nouzi.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pokračování 2 / 7

Andy García

Herec Andy García neměl zrovna lehké dětství. Narodil se na Kubě, odkud jeho rodina později prchla do Ameriky, ve škole vynikal v baseballu, ale kvůli zranění se mu nemohl věnovat profesionálně. Co se ale příliš neví, je fakt, že rameno slavného herce je dodnes pokryté jizvami, protože se narodil srostlý se svým siamským dvojčetem a lékaři je museli chirurgicky oddělit. García je dodnes velmi úspšným hercem a například za roli ve filmu Kmotr III získal Zlatý Globus a nominaci na Oscara.

Pokračování 3 / 7

Matthew Perry

U představitele Chandlera Binga z kultovního seriálu Přátelé byste možná čekala, že jeho vadou na kráse bude třetí bradavka. Není tomu tak, protože tímto problémem trpěla pouze jeho seriálová postava. Perry má kratší prostředníček na pravé ruce, k jehož deformaci došlo při autonehodě. Na jeho herecké výkony to ale nemá žádný vliv.

Pokračování 4 / 7

Mark Wahlberg

S kožní anomálií, kterou trpěl v seriálu Přátelé již zmíněný Chandler, se musel v reálném životě potýkat herec Mark Wahlberg. Toho si jistě pamatujete jako rappera v 80. letech nebo herce v béčkových filmech. Mark si ale třetí bradavku nechal odstranit, takže na jeho nyní skvěle vypracovaném těle po ní není ani památky. V jeho případě to zřejmě na jeho talent vliv mělo, protože od té doby, co se dal do pořádku fyzicky, zapracoval výrazně i na svých hereckých schopnostech.

Pokračování 5 / 7

Mila Kunis

Krásná herečka Mila Kunis, která excelovala například ve filmech Černá labuť, Kamarád taky rád nebo Matky na tahu, vypadá, že nemá jedinou chybičku na kráse. Dokonalá postava, krásné husté vlasy, plné rty, velké a výrazné oči… Když se ale zaměříte právě na oči, zjistíte, že jedno má zelené a druhé modré. Tato vada se nezývá heterochromie, herečce však na kráse rozhodně neubrala, možná spíš naopak.

Pokračování 6 / 7

Joaquin Phoenix

Také vám herec Joaquin Phoenix doslova učaroval v roli country legendy Johnnyho Cashe ve filmu Walk the Line? Málokdo si tuto hollywoodskou hvězdu dokáže představit bez jeho typické jizvy vedoucí od horního rtu k nosu. Phoenix k ní nepřišel během nějaké bitky nebo bouračky, ale narodil se s vrozeným rozštěpem rtu. Něco na tom, že na chlapech jsou jizvy sexy, přece jen bude!

Pokračování 7 / 7

Liz Taylor

Liz Taylor patří mezi nevýraznější sexsymboly a nejkrásnější herečky minulého století. Velkou zásluhu na tom měly její pomněnkově modré velké oči, kterýma si podmanila celý svět. Málokdo ale ví, že v mládí narostly Elizabeth nad očima dvě řady řas, což lékaři označili za jakousi podivnou mutaci. Tyto řasy herečce časem zmizely, ale dámy, ruku na srdce, není to zrovna typ mutace, který by nám ve skutečnosti ani nevadil?

Doporučujeme

Články odjinud