Kurnikovová strávila v Londýně s Iglesiasem rušnou noc

17. 7. 2002
Kurnikovová strávila v Londýně s Iglesiasem rušnou noc
Ruská tenistka Anna Kurnikovová a její novopečený přítel, španělský zpěvák Enrique Iglesias, budou mít zřejmě problémy, neboň celou noc nenechali spát své spolubydlící v londýnském hotelu Four Seasons.

Kurnikovová strávila v Londýně s Iglesiasem rušnou noc

Klepněte pro větší obrázek Ruská tenistka Anna Kurnikovová a její novopečený přítel, španělský zpěvák Enrique Iglesias, budou mít zřejmě problémy, neboň celou noc nenechali spát své spolubydlící v londýnském hotelu Four Seasons. Jak uvádí BBC, někteří hoteloví hosté, kteří do čtyř hodin nad ránem byli nuceni poslouchat kvílení a smích, linoucí se z pokoje zamilované dvojice, podali na hotel žalobu.

"Dělali strašný kravál. Anna hlasitě křičela, a byl to křik z uspokojení. Smáli se, na chvilku se ztišili, ale brzy všechno začalo znovu," řekl jeden z hostů časopisu The Sun.


Následující den po rušné noci prohrála Kurnikovová se svojí partnerkou wimbledonskou čtyřhru se sestrami Williamsovými.


I když se proslýchalo, že Kurnikovová se vrátila ke svému příteli, hokejistovi Sergeji Fjodorovovi, často prý byla viděna, jak vchází do pokoje španělské popové hvězdy. Potvrzením jejich blízkého vztahu byla i společná návštěva popového festivalu v Hyde parku. Enrique tam zpíval, oči nepřetržitě upřené na Annu.


Iglesias nejednou řekl, že se mu Kurnikovová líbí, ale odmítal, že by mezi nimi něco bylo, stejně jako Kurnikovová. Nicméně svědci potvrzují, že se čas od času Anna a Enrique setkávají.

zdroj: Korzo
Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V rodinném životě jste nadmíru spokojeni a též přátelé se k vám rádi vracejí. Dokonce si oblíbíte novou aktivitu, která nadchne všechny členy rodiny. Však jste společenští a umíte si najít…

Nejčtenější články

Doporučujeme