Kutcher, Johansson, Malek: Věděla jste, že tyto slavné celebrity mají dvojčata?

17. 1. 2019
Sestry Mary-Kate a Ashley Olsen si na tom, že jsou dvojčata, postavily svoji hereckou kariéru. Nejsou to ale jediná dvojčata v Hollywoodu! Tušila jste, že své dvojče mají například i Vin Diesel, Ashton Kutcher nebo Kiefer Sutherland?

Scarlett a Hunter Johansson

Krásná herečka Scarlett Johansson zahájila svoji kariéru debutem ve filmu Sever v roce 1994. Od té doby její hvězda stoupala prudce vzhůru a Scarlett se stala jednou z nejlépe placených hereček v mezinárodním měřítku, několikrát se objevila mezi nejslavnějšími celebritami v časopise Arbes a má také svou vlastní hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. Její dvojče Hunter se narodilo tři minuty po ní. Oba se spolu často objevují na společenských akcích a oba se aktivně zajímají o politickou situaci. Scarlett byla velkým příznivcem prezidenta Obamy a její bratr byl v roce 2008 dokonce jedním z jeho poradců.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

První polovina pracovního týdne bude příjemná a čekají vás jen samé radostné události. Psychickou zátěž neřešíte a se vším se poperete. Kolegové vám závidí energii, kterou se snažíte…

Nejčtenější články

Doporučujeme