Kutcher, Johansson, Malek: Věděla jste, že tyto slavné celebrity mají dvojčata?

17. 1. 2019
Sestry Mary-Kate a Ashley Olsen si na tom, že jsou dvojčata, postavily svoji hereckou kariéru. Nejsou to ale jediná dvojčata v Hollywoodu! Tušila jste, že své dvojče mají například i Vin Diesel, Ashton Kutcher nebo Kiefer Sutherland?

Scarlett a Hunter Johansson

Krásná herečka Scarlett Johansson zahájila svoji kariéru debutem ve filmu Sever v roce 1994. Od té doby její hvězda stoupala prudce vzhůru a Scarlett se stala jednou z nejlépe placených hereček v mezinárodním měřítku, několikrát se objevila mezi nejslavnějšími celebritami v časopise Arbes a má také svou vlastní hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. Její dvojče Hunter se narodilo tři minuty po ní. Oba se spolu často objevují na společenských akcích a oba se aktivně zajímají o politickou situaci. Scarlett byla velkým příznivcem prezidenta Obamy a její bratr byl v roce 2008 dokonce jedním z jeho poradců.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Vaše energie je obrovská, do toho vám přejí hvězdy při cestě za úspěchem. Pokud na sobě tento týden opravdu zapracujete, tak se dočkáte v blízké době famózních profesních úspěchů. Nutností…