Kůže jako brnění

9. 10. 2015
Kůže jako brnění | Zdroj: Shutterstock
[Soutěž] Padají vám vlasy, máte kopřivku nebo jste si všimla podivné pihy na svém těle? Přesně v takových případech je nejvyšší čas navštívit dermatologa. Ke stejnému lékaři se vypravíte i v případě, že chcete zpomalit čas a i ve čtyřiceti vypadat jako dvacítka.

Kůže je největší orgán našeho těla. Je tedy logické, že nám dokáže připravit mnohá nemilá překvapení. Běžné kožní potíže však mohou signalizovat daleko závažnější problémy, a to onemocnění jiných vnitřních orgánů. Některá onemocnění mohou být vrozená, například atopický ekzém. Správným dodržováním léčebných opatření však můžeme průběh nemoci dostat výrazně pod kontrolu.

Většina z nás stále podceňuje každodenní preventivní péči o pokožku, ačkoli chronickým onemocněním kůže trpí stále více lidí. Lupénka dokonce postihuje již dvě procenta evropské populace. O stále rostoucím nádorovém onemocnění kůže ani nemluvě.

Včasnou konzultací s dermatologem můžeme vyhrát i svůj zatím neúspěšný boj s akné. Velmi osvědčenou zbraní je například Arnica montana. Nepřítelem bakterií, plísní a virů se zase stalo přírodní mýdlo s nanostříbrem nebo aktivní látka Spiralin.

Podporu tvorby kolagenu, a tím pádem zpomalení procesu stárnutí pleti, zajistí výrobky obsahující granátové jablko.

Pokud i vy chcete mít zdravou pleť, soutěžte dnes s námi o dermokosmetiku společnosti SynCare Plus s. r. o.

SOUTĚŽIT MŮŽETE ZDE

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Krátkodobé lásky vám nedělají dobře, ale nechcete být sami. Neumíte být ani sami. Svobodní, zaměřte se na hledání lásky na místech, kde byste to nejméně očekávali. Věřte, že nemusíte…

Nejčtenější články

Doporučujeme