Kůže jako brnění

9. 10. 2015
Kůže jako brnění | Zdroj: Shutterstock
[Soutěž] Padají vám vlasy, máte kopřivku nebo jste si všimla podivné pihy na svém těle? Přesně v takových případech je nejvyšší čas navštívit dermatologa. Ke stejnému lékaři se vypravíte i v případě, že chcete zpomalit čas a i ve čtyřiceti vypadat jako dvacítka.

Kůže je největší orgán našeho těla. Je tedy logické, že nám dokáže připravit mnohá nemilá překvapení. Běžné kožní potíže však mohou signalizovat daleko závažnější problémy, a to onemocnění jiných vnitřních orgánů. Některá onemocnění mohou být vrozená, například atopický ekzém. Správným dodržováním léčebných opatření však můžeme průběh nemoci dostat výrazně pod kontrolu.

Většina z nás stále podceňuje každodenní preventivní péči o pokožku, ačkoli chronickým onemocněním kůže trpí stále více lidí. Lupénka dokonce postihuje již dvě procenta evropské populace. O stále rostoucím nádorovém onemocnění kůže ani nemluvě.

Včasnou konzultací s dermatologem můžeme vyhrát i svůj zatím neúspěšný boj s akné. Velmi osvědčenou zbraní je například Arnica montana. Nepřítelem bakterií, plísní a virů se zase stalo přírodní mýdlo s nanostříbrem nebo aktivní látka Spiralin.

Podporu tvorby kolagenu, a tím pádem zpomalení procesu stárnutí pleti, zajistí výrobky obsahující granátové jablko.

Pokud i vy chcete mít zdravou pleť, soutěžte dnes s námi o dermokosmetiku společnosti SynCare Plus s. r. o.

SOUTĚŽIT MŮŽETE ZDE

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Po zbytek týdne by se vám mělo dařit v osobním životě. I na svém pracovišti však budete přínosem, což ocení nejen váš hlavní šéf. Nestyďte se říci si o větší odměnu, protože to vypadá, že…

Nejčtenější články