F&F 649 Kč Foto: Archiv firem

F&F 649 Kč Foto: Archiv firem

F&F 649 Kč Foto: Archiv firem
F&F 399 Kč Foto: Archiv firem
F&F 399 Kč Foto: Archiv firem
F&F 649 Kč Foto: Archiv firem
50
Fotogalerie

Květy jsou zpět, v těchto šatech zazáříte s jakoukoliv postavou! Kde je koupit?

Květy vládnou našim letním šatníkům již několikátou sezónu a ani letos nebude potřeba zastrkovat je hluboko do skříně. Květovaný potisk je pořád módní a obzvlášť na letních šatech vypadá skvěle, takže neváhejte a koukněte se po modelu, který vaší figuře padne nejlépe!

Zavinovací nebo košilového střihu

Pestrobarevných vzorů se nemusíte bát, ať už disponujete jakoukoliv postavou. Stačí jí jen přizpůsobit střih šatů a odstíny a leccos se dokáže schovat. Například jste-li menšího vzrůstu, volte model, který má výstřih do V, jež vaši postavu opticky prodlouží. Štíhlé a vysoké ženy zase ocení, že balonové rukávy jsou pořád v kurzu, protože právě jim sluší nejvíc.

Jaké šaty sluší boubelkám i modelkám? Podívejte se na video:

Chcete-li schovat nějaká ta kila navíc, pomohou vám zavinovací šaty nebo ty košilového střihu. Zaměřte se také na delší rukávy, jež vám pomohou zakrýt silnější paže. Pokud si připadáte stále neforemná, stačí šaty projmout pomocí pásku. V případě kypřejší postavy navíc volte tmavší barvy a větší vzory. Co se týče délky, je jen na vás, v čem se cítíte nejlépe a jakou část nohou chcete odhalit. Květované šaty se totiž nosí mini, midi i maxi.

V květovaných šatech se nemusíte bát ani chladnějších rán či večerů. Stačí k nim obout tenisky či šněrovací boty a na zahřátí můžete volit mezi křivákem, džískou nebo oversized sakem. V horkých letních dnech pak obujte sandálky či pantoflíčky jakéhokoliv druhu.

Inspirujte se v naší galerii v úvodu článku!

Doporučujeme

Články odjinud