Kvíz: Nesmrtelná komedie S tebou mě baví svět nás dodnes rozesmívá. Otestujte se, jak dobře ji znáte!

Kvíz: Nesmrtelná komedie S tebou mě baví svět nás dodnes rozesmívá. Otestujte se, jak dobře ji znáte!

Dejte dohromady partu tří dospělých chlapů a šesti dětí, a máte o zábavu postaráno. Tedy pokud je sledujete zpovzdálí nebo na televizních obrazovkách. Což platí o dnes už notoricky známé komedii S tebou mě baví svět. Jak dobře si ji pamatujete?

Když režisérka Marie Poledňáková v roce 1982 uvedla svůj rodinný film S tebou mě baví svět, zřejmě vůbec netušila, jak moc bude diváky bavit ještě po čtyřiceti letech. Dokonce natolik, že film získal ocenění Komedie tisíciletí! Snímek, který se odehrává v zimě na horách, je na televizních obrazovkách k vidění několikrát do roka a i v horkých letních měsících k němu rády usednou tisíce diváků.

Co jste nevěděla o komedii S tebou mě baví svět? Podívejte se na video:

Aby také ne, kdo by se nechtěl pobavit nad partou mladých otců, kterým jejich vypočítavé manželky pověsí na krk všechny potomky a pošlou je na „apaluchu“ do Beskyd, kde jsou podmínky tak trochu spartánské? „Expedice ydykseb“, jak každoroční výlet tatínkové hrdě nazývají, tak nabere na obrátkách a o humorné situace není ve filmu nouze. Pokud komedie S tebou mě baví svět patří mezi vaše oblíbené, pak pro vás následující kvíz bude hračka!

Doporučujeme

Články odjinud