Kytarista Kee Marcello (ex EUROPE) míří do Čech

12. 5. 2009
Kytarista Kee Marcello (ex EUROPE) jede evropské turné, v jehož rámci zavítá 21. května také do České republiky. Původně měl vystoupit v Poděbradech v Bike´s Rock Clubu. Koncert byl pořadatelem zrušen z důvodů problémů v klubu. Koncert byl přemístěn do pražského klubu Exit Chmelnice (Koněvova 219, Praha 2). Kee Marcello je nejvíce proslulý a známý jako kytarista švédské hardrockové skupiny EUROPE. V současné době je vedle svého sólového projektu také členem glam metalové kapely EASY ACTION. V roli předskokana se představí italská skupina THE LOREAN. Začátek koncertu je ve 20:00 hodin.

Kee Marcello v průběhu kariéry hrál v celé řadě skupin, jako například STETSON CODY GROUP a NORBOM HILKE, NOICE. V roce 1983 založil již zmiňovanou skupinu EASY ACTION, se kterou natočil dvě alba. V listopadu 1986 následoval odchod ke světově známé skupiny EUROPE, kde nahradil původního kytaristu, kterým byl John Norum.

Kee Marcello natočil s EUROPE dvě alba – „Out of this Word“ a „Prisoners in Paradise“ předtím, než skupina v roce 1992 na dlouhou dobu přerušila svou činnost. Později založil ještě projekt KEE MARCELOO´S K2. Nedávno znovu oživil jednu ze svých prvních kapel EASY ACTION. V současné době Kee Marcello vydává další sólové album.

Kompletní biografii je možno stáhnout na odkazu http://www.janamusic.cz/tiskove_zpravy/kee_marcello_EN.doc .

KEE MARCELLO BAND: KEE MARCELLO - GUITAR / VOCALS (Europe - Easy Action) KEN SANDIN - BASS (K2) MICHEL EHRE - DRUMS (Uli Jon Roth - Metallium)

Doporučené dopravní spojení: Metro trasa A zastávka Můstek, dále tramvají č. 9 směr Žižkov.

Důležité upozornění: Vstupenky zakoupené na koncert v Poděbradech neplatí pro koncert v pražském klubu Exit Chmelnice (na tyto lístky nebudou návštěvníci dovnitř vpuštěny). Vstupenky v ceně 350 Kč je možno zakoupit v místě a v den konání koncertu.

Oficiální stránky interpreta: http://www.keemarcello.com/>www.keemarcello.com http://www.myspace.com/keemarcello

Video:

Více na www.janamusic.cz.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ve vašem osobním životě se významně pohnou ledy. Pokud jste zadaní, tak se dočkáte nějakého milého překvapení. Dojde na to, co jste už vůbec nečekali. Měli byste si toho vážit, takovou věc…

Nejčtenější články

Články odjinud